Сторінка бере участь у пошуках:

Масаж у м.Харків - Profi Massage

Profi Massage

Масаж

Професійно, якісно, недорого 💆🏻‍♀️

Харків, вул. Пушкінська, 32

Графік роботи: щодня з 08:00 до 20:00
profi-massage.kharkov.ua

Послуги 💆🏻‍♀️

Лікувальний масаж

Являє собою комплекс різноманітних технік, спрямованих на усунення обмежень руху та болісних відчуттів.

Масаж спини

Щоб досягти гарних результатів недостатньо працювати тільки зі спиною (там де болить), іноді важливо попрацювати з плечовим, тазостегновим та гомілковостопним суглобами або міжфасціальними ланцюгами.

Масаж шийно-комірцевої зони

Біль у шиї це дуже поширена скарга. Але причина болю може знаходиться далеченько від шиї. Наприклад в грудних м'язах з боку грудної клітини, в поперекових мʼязах, м’язах тазу... тощо. Щоб зрозуміти з чим в першу чергу треба працювати та в якій послідовності, необхідно попередньо зробити м’язовий тест.

Лімфодренажний масаж

Покращує “трафік” усіх рідин (кров, лімфа, міжклітинна рідина). Кров та лімфа починають скоріше циркулювати в організмі, а це в свою чергу прискорює обмін речовин та виведення токсинів.

Глибокотканий масаж

В глибокотканому масажі не використовується олія, масаж робиться за допомогою крему. В техніці Deep Tissue massage масажист використовує різні положення пальців рук, передпліччя та ліктя. Рухи дуже плавні, повільні, рівномірні з глибоким та сильним натиском.

Масаж стоп

Цей масаж допоможе відновити сили всього організму. Опрацьовуючи всі маленькі суглоби та м’які тканини стопи за допомогою різноманітних рухів з різних технік можна покращити рухомість гомілковостопного суглоба, відповідно це впливає на свободу руху тазостегнових суглобів та плечевих суглобів (хоча ми з ними не працювали). Кожному органу відповідає певна зона на стопі. Тривале та регулярне стимулювання усіх таких зон на стопі допоможе набагато зменшити біль у спині, позбавитися спазмів у шлунку, жовчному міхурі, кишковику тощо.

Антицелюлітний масаж

Техніка антицелюлітного масажу яку ми пропонуємо - дуже м’яка та безболісна. Правильна послідовність масажних рухів, поєднання рухів з різних масажних технік, використання косметики, меду, вакуумних баночок, дерев’яних ложок, дерев’яних віників тощо - дозволить досягти відмінних результатів БЕЗ БОЛЮ ТА СИНЦІВ!

Антицелюлітний масаж сприяє виведенню шлаків та покращує обмінні процеси в організмі, покращує стан кровоносних судин, стимулює приток та відток крові, лімфи та міжклітинної рідини. А це сприяє швидкому, потужному та стабільному результату.

Підтягуючий масаж

У відмінності від антицелюлітного масажу (курс якого сягає від 10 до 13 сеансів) курс підтягуючого масажу складається з меншої кількості сеансів (від 5 до 8 сеансів). Шкіра дуже швидко реагує на підтягуючий масаж, роблячись гладенькою та пружньою.

Медовий масаж

Метою медового масажу є глибокий вплив на жирові клітини, щоб їх об’єм робився рівномірно однаковим, а тиск міжклітинної рідини зменшувався. Дуже помітний результат маємо у підтяжці шкіри. Шкіра реально робиться оксамитовою та пружньою!

SLIM-масаж

Слім-масаж – це традиційний масаж корекції фігури з використанням олії або крема та інтенсивної проробці шкіри підшкірного шару, фасцій та м’язів. Методика слім-масажу побудована на інтенсивних, глибоких, вичавлюючих, скручуючих та перетераючих рухах на підшкірно-жировому шару в поєднанні з орігінальною технікою “зривів”. Темп слім-масажу - швидкий але час від часу перемежовується з повільними дренажними рухами.

Результат – завжди є: після першого сеансу слім-масажу об’єми стануть менші на 1см - 3см.

Масаж обличчя

Спочатку працюємо з “провокаторами” зморшок та заломів. Потім переходимо безпосередньо до масажу обличчя. Починаємо та закінчуємо лімфодренажними прийомами, щоб уникнути набряків. Основна частина масажу складається з черговістю різноманітних розслаблюючих рухів з перкусивними “віялом” та “щипками”. На прикінці за вашим бажанням можна зробити заспокійливу, вітамінну маску.

Мезоролер

Сьогодні мезоролер - це саме ефективний вплив на підшкірні шрами – розтяжки. Навіть без додаткових препаратів можна ДУЖЕ успішно позбавитися розтяжок.

Курс складається з 10-ти сеансів, які проводяться з періодичністю в 7-10 днів. Процедура трохи болісна, але не тривала. Результати будуть помітні після 4-го, 5-го сеансів.

Тейпування

Тейпування використовують для:

- подовження впливу масажу (послаблення, покращення руху усіх рідин м'яких структур)
- зменшення набряків
- зменшення спастики у м’язах
- фіксації суглобів
- корекції постави
- корекції фігури
- корекції овала обличчя

Варіанти прийому

вул. Пушкінська, 32

Ви вийдете від нас новою людиною 😍

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.