Cтоматологія у м.Одеса - Primely

Primely

Cтоматологія

Професійно, надійно, безпечно 🦷

Одеса, вул. Академіка Воробйова, 1Б, приміщення 357

Графік роботи: ПН – ПТ 09:00-20:00 СБ 09:00-16:00
www.primely.od.ua

Наші послуги 👇🏻

Анестезіологія

Під час проведення деяких стоматологічних маніпуляцій (лікування глибокого карієсу, імплантація, видалення зубів і т.д.) необхідно використовувати анестезію, щоб усунути больові відчуття. Наш анестезіолог підбере оптимальний препарат та зробить безпечну седацію.

Гігієна зубів

Професійна гігієна для дітей і дорослих – найкраща профілактика карієсу. Видалення нальоту та зубного каменю, зміцнення зубної емалі. Безпечна та ефективна процедури для красивої посмішки та здоров'я ваших зубів.

Дитяча стоматологія

Лікування без страху та болю. Дружня атмосфера, досвідчений дитячий лікар, широкий спектр послуг для лікування зубів у дітей та підлітків. Лікування карієсу молочних зубів, санація, безпечний медикаментозний сон.

Естетична стоматологія

Зубна естетика, яка допомагає зробити вашу посмішку ідеальною. Художня реставрація зубів, професійне безпечне відбілювання, видалення нальоту та зубного каменю, усунення сколів, тріщин та міжзубних проміжків.

Ортодонтія

Послуги ортодонта щодо діагностики, лікування та профілактики правильного прикусу у пацієнтів. Вирівнювання зубів за допомогою брекет-систем, знімних ортодонтичних пластин, елайнерів тощо. Все для естетики вашої посмішки та здоров'я зубів.

Ортопедія

Ціль ортопедичної стоматології – відновлення функції втрачених зубів та цілісності зубного ряду. Стоматолог-ортопед зможе провести імплантацію зуба та підібрати ідеальний варіант протезування.

Терапія

Стоматологічна терапія включає в себе лікування всіх форм карієсу та його ускладнень, а також процедури для відновлення та реставрації зубів.

Хірургія

Прості та ускладнені випадки видалення зубів, в тому числі і зубів мудрості, видалення кіст, лікування абсцесів та флегмон, а також операції вроджених та набутих аномалій зубощелепної системи.

Варіанти прийому

вул. Академіка Воробйова, 1Б, приміщення 357

Завжди раді бачити Вас! 🙌🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.