Агентство нерухомості у м.Одеса - Прем'єр

Прем'єр

Агентство нерухомості

Широкий вибір житла на будь-який смак 🏢

Одеса, вул. Космонавтів, 32

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-20:00 | СБ-ВС 11:00-18:00
premier-odessa.com.ua

Послуги 👇🏼

Юридичні питання нерухомості

Ця послуга допомагає клієнтам коректно спланувати та впровадити усі аспекти купівлі, продажу, оренди, а також надання в обробітку та управління нерухомості. Юридична консультація може стосуватися різних аспектів володіння нерухомістю, включаючи реєстрацію власності, викуп, законодавство про землекористування, страхування, іпотеку та багато іншого.

Пошук і придбання об'єктів нерухомості

Завдяки професійному підходу, клієнти отримують можливість вигідно купити нерухомість, що відповідає всім їхнім потребам і бажанням, економлячи час і ресурси на власні пошуки.

Кредитування

Послуга з кредитування клієнтів, які прагнуть придбати житло, але не мають повної суми для оплати. Замість того, клієнт може брати кредит і розплачуватися за нерухомість поступово, звільнивши свій бюджет і забезпечивши свою фінансову стабільність.

Інвестиційна діяльність

Інвестиційна діяльність від агентства нерухомості - це послуга, спрямована на поміч клієнтам в інтелігентному інвестуванні в нерухомість, як поміркуваному шляху підвищення активів. Агентство забезпечує послуги з вибору оптимального варіанту інвестицій, аналізу ринку нерухомості, оцінки ризиків та потенційних прибутків.

Аналітика і прогнозування проектів

Послуга допомагає клієнтам швидко і точно оцінити потенціал інвестиційного проекту, визначити ризики та можливі перешкоди. Аналізуючи ринок та використовуючи перевірені моделі прогнозування, спеціалісти агентства нададуть вам найактуальнішу інформацію та допоможуть прийняти виважене рішення.

Варіанти прийому

вул. Космонавтів, 32

📍 Маємо філії на вул. Сахарова, 24 та вул. Ак. Корольова 33

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.