Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Одеса - Поезія руху

Поезія руху

Школа танців

Танці для душі 💃

Одеса, вул. Семена Палія 105

prodance.com.ua

Танці 👇🏻

Акробатика на повітряних полотнах

Запрошуємо вас на заняття у майстра спорту міжнародного класу зі спортивної акробатики - Наталії Ковзалюк! Акробатика на ременях і повітряних полотнах - це улюблене хобі, яке перейшло в професійну діяльність Наталії. Наталя навчить вас безпечно працювати зі снарядом, покаже трюки, які вона освоїла сама, дасть комплекс вправ, які обов'язкові для акробатики на повітряних полотнах.

Contemporary dance

Справжній театр тіла, де одна людина - і виконавець, і глядач, і критик. Перфоманс, де абсолютно кожен сам і тільки сам формує свою особливу хореографічну лексику і може висловити без слів - через рухи тіла - будь-яку емоцію.
Це все про Contemporary dance.

Брейк-данс

Брейкінг, на початку відомий також як Rocking -- це прогресивний розвиток танцювального стилю Good Foot. Молоді танцюристи виходили на танцпол і "ламали" звичайні рухи в такт ламаним бітам платівки. У перший час свого існування бі-боїнг складався з Toprocks, Floorrocks і Freezes - обертання тоді ще не були введені. Коли "танцювальні битви" зміцнили своє становище на той час, і брейкінг став частиною хіп-хоп культури ("боріться за допомогою творчості, а не за допомогою зброї"), він дедалі більше змушував танцюристів використовувати свою уяву, щоб виконувати всілякі трюки на батлах.

Весільний танець

Ми красиво прикрасимо ваше весілля незабутнім танцем, неповторним і ексклюзивним. Наші хореографи можуть підібрати вам музичний супровід, зробити музичний мікс з різних стилів, щоб додати родзинку у ваш весільний танець. Ми можемо надати вам послуги шоу-групи, яка разом з вами створить гарний танцювальний спектакль для вас і ваших гостей. Це будуть чудові відеокадри на вашому весільному відео, які запам'ятаються вам і будуть радувати ще багато років!

Дитяча хореографія

Це послуга для дітей віком від 3-х років, які вчаться основам танцювального мистецтва. Ця послуга спрямована на розвиток координації, гнучкості, музикальності та хореографічних навичок дитини. Танці допомагають дитині відкрити в собі талант, покращити фізичну форму та самооцінку. Заняття хореографією позитивно впливають на психологічний стан малюка, заохочуючи креативність та виховуючи фізичне та емоційне благополуччя. Послуги з дитячої хореографії можуть будувати фундамент для подальшого професійного зростання в області танцю, або просто дати відчуття ритму та координації для кращого самовираження.

Ladies dance

Розроблена спеціально для жінок, які бажають відкрити для себе світ танцю. Навчання включає різні стилі танцю та техніки, які допоможуть вам відчути себе елегантною і впевненою на танцювальному паркеті. Ця послуга ідеально підходить для жінок, які хочуть підтримувати фізичну форму, покращувати гнучкість та координацію, а також вивчити нові рухи для впевненості на будь-якій вечірці або заході. "Ladies dance" відкриває нові горизонти самовираження через танець, розвиває почуття ритму і надає неймовірний заряд енергії!

Варіанти прийому

вул. Семена Палія 105

Чекаємо в нашій академії танцю ♡

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.