Сторінка бере участь у пошуках:

Юридичні послуги у м.Вінниця - Подільський Юридичний Центр

Подільський Юридичний Центр

Юридичні послуги

Тут вас зрозуміють 📓

Вінниця, вул. Визволення, 2

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-19:00
www.plc.vn.ua

Послуги 👇🏻

Кримінальне провадження

Досвідчені фахівці надають надійний юридичний захист у кримінальних справах. Наші спеціалісти з кримінальних питань не лише здійснюють представництво в суді, а й також захищають ще до стадії затримання, беруть участь в обшуках, допомагають під час клопотання про обрання запобіжного заходу, оскаржують рішення про взяття під варту, забезпечують захист при встановленні судом розмірів застави тощо.

Військова справа

Юристи спеціалізуються на наданні правової допомоги військовослужбовцям. Ми маємо неабиякий досвід і багато перемог у справах щодо питань Перерахунку військових пенсій, Оскарження наказів командира, Оскарження притягнення до відповідальності, Виплати одноразової грошової допомоги при настанні інвалідності, Виплати індексації грошового забезпечення, Стягнення середнього заробітку при звільненні та багато іншого.

Питання екстрадиції

Наші фахівці надають юридичні послуги з питань екстрадиції: від консультації кваліфікованого спеціаліста - і до участі в судових провадженнях, здійсненні видача засуджених за кордоном в Україну або передачі засуджених іноземців в країну громадянства, та оскарження рішень про екстрадицію.

ЄСПЛ

Адвокати мають чималий досвід звернення до Європейського суду з прав людини за захистом прав своїх клієнтів. Ми здійснюємо попередній аналіз матеріалів, підготовку звернень до Європейського суду з прав людини, участь у розглядах справи в ЄСПЛ та супровід виконання рішень Європейського суду державою Україна.

Супровід бізнесу

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг для крупних та малих підприємств. Супровід господарської дяльності включає, зокрема, надання консультацій щодо Створення та реєстрації підприємства, Стягнення заборгованостей, Ведення переговорів, Укладання договорів, Оформлення трудових відносин, Врегулювання податкових питань тощо.

Цивільні спори

Звертайтеся до досвідчених спеціалістів Подільського юридичного центру для вирішення юридичних питань та спорів у сфері цивільного права. Незалежно від сфери та напрямку справи, наші юристи професіонали готові допомагати відстоювати Ваші права та законні інтереси в судовому чи позасудовому порядку та домогтися відновлення правосуддя.

Трудові спори

Адвокати Подільського юридичного центру вдопомагають у вирішенні трудових спорів - від справ про відмову у працевлаштуванні, і до питань про незаконність переведень і звільнення. Наші спеціалісти мають також досвід вирішення справ щодо грошових виплат та соціальних гарантій працівникам.

Захист прав споживачів

Подільський юридичний центр надає послуги у сфері захисту прав споживачів. Наші адвокати радо допоможуть відстояти Ваші права споживачів у різних життєвих ситуаціях: як на побутовому рівні (при купівлі повсякденних товарів та споживанні послуг), так і в особливих випадках (при виконанні будівельних, ремонтних робіт, укладенні крупних договорів, купівлі житла тощо).

Сімейний адвокат

Наші сімейні адвокати практикують надання правової допомоги із широкого кола питань: стягнення аліментів, перерахунок аліментів, позбавлення батьківських прав, заява про розлучення, поділ майна подружжя, визнання права на спадщину, визначення місця проживання дитини після розлучення, встановлення батьківства.

Земельні питання

Наші адвокати надають високоякісну правову допомогу в справах щодо земельних спорів. Забезпечуємо відповідальне укладення договорів, ведення документації, супровід справ у суді, вирішення питань переділу земельних ділянок та умов користування ними, або ж надаємо юридичні консультації з питань, які Вас турбують найбільше.

Відшкодування моральної шкоди

Звертайтеся до наших адвокатів за юридичною допомогою для відшкодування моральних збитків внаслідок ушкодження здоров'я, завдання шкоди репутації, приниження честі та гідності тощо. Наші адвокати мають досвід у справах найрізноманітніших напрямків.

Адміністративні справи

Звертайтеся до адвокатів Подільського юридичного центру, якщо потрібно Оскаржити рішення, дії чи бездіяльність органів влади, органів місцевого самоврядування, посадовців усіх рівнів. Працюємо у різних напрямках та допомагаємо вигравати адміністративні справи в судах, домагатися бажаних результатів.

Кваліфіковані спеціалісти також консультують органи місцевого самоврядування з приводу юридичних аспектів управління на місцях.

Справи про адміністративні правопорушення

Досвідчені адвокати забезпечують надійний захист у справах про адміністративні правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності. Найчастіше до нас звертаються за допомогою у справах щодо ДТП, керування транспортним засобом у стані сп'яніння, щодо порушення митних правил, корупційних адміністративних правопорушень та подання декларацій державними службовцями.

Захист по справах про ДТП

Адвокати Подільського юридичного центру готові надавати правову допомогу Вам, незалежно від того, яка була Ваша роль у ході вчинення ДТП. Пішохід чи водій, потерпілий чи винуватий, ми можемо надати професійний юридичний захист у будь-якому разі.

Захист у справах щодо корупційних правопорушень

Адвокати надають юридичний супровід у справах про корупційні адміністративні та кримінальні правопорушення. Забезпечують юридичний супровід у процесі складання протоколу про корупцію, а також забезпечують захист у суді під час розгляду складеного протоколу про корупційне адміністративне правопорушення.

Пенсійний адвокат

Професіонали Подільського юридичного центру мають великий досвід представництва інтересів пенсіонерів у органах державної влади та Пенсійному Фонді. Особливо багато виграних справ маємо у напрямку Військових пенсій та представлення інтересів військовослужбовців.

Адвокат з інтелектуальної власності

Наші юристи з питань інтелектуальної власності здійснюють захист права інтелектуальної власності, супроводжуючи реєстрацію патентів, та торгових марок, оскарження порушень у сфері авторських та суміжних прав та представляючи інтереси клієнтів у судах.

Міграційний адвокат

Юристи Подільського юридичного центру надають правову допомогу іноземцям та особам без громадянства. Серед спектру частих юридичних послуг - супровід в отриманні віз, набуття громадянства України, тимчасового та постійного проживання в Україні, оскарження примусового повернення тощо.

Спортивний адвокат

Надаємо адвокатські послуги у сфері спортивного права. Зокрема, оскаржуємо дії федерацій, супроводжуємо комерційні спори, представляємо інтереси клієнта в допінгових спорах, захищаємо особисту репутацію спортсменів.

Варіанти прийому

вул. Визволення, 2

Звертайтесь до найкращих 👍🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.