Автомийка у м.Одеса - Піонер

Піонер

Автомийка

Перший серед усіх 🚿

Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 78

Графік роботи: щодня 08:00-20:00

Послуги 🧼

Пакетні пропозиції

- Охайний (мийка кузова, захисний віск, прибирання салону (вологе + пилосос), килимки, пластик, скло, чорніння гуми)
- Акуратний (мийка кузова, прибирання салону (вологе + пилосос), килимки, пластик, скло, чорніння гуми, кондиціонер шкіри, полімерне покриття, зовнішній пластик)
- Вам радий (мийка кузова, прибирання салону (вологе + пилосос), килимки, пластик, скло, чорніння гуми, кондиціонер шкіри, зовнішній пластик, очищення дисків, твердий віск, очищення хромованих поверхонь)

Шиномонтаж

Демонтаж, монтаж та заміна шин на вашому автомобілі. Ця послуга може знадобитися при сезонній зміні шин, ремонті пошкодженої шини або заміні старих шин на нові. Шиномонтаж виконується з використанням спеціального обладнання, що гарантує безпеку процесу та збереження цілісності диска і шини.

Хімчистка та полірування автомобіля

Послуга включає в себе глибоке очищення салону автомобіля від бруду, пилу, плям і неприємних запахів, а також полірування кузова та деталей авто, що надасть автомобілю блиску і свіжий вигляд. Ця послуга допоможе вам повернути автомобілю первісний вигляд, збільшити його вартість, якщо ви маєте намір його продати, а також збереже внутрішню та зовнішню естетику вашого транспортного засобу.

Варіанти прийому

вул. Чорноморського Козацтва, 78

📍 В нас є ще дві філії автоматичних мийок

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.

Сторінка бере участь у пошуках: