Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Харків - Perfect Styling Center

Perfect Styling Center

Автомийка

Ідеальний вид Вашого автомобіля 👍🏼

Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 51

Графік роботи: ПН-НД 09:00-20:00
perfect-styling.com.ua

Послуги 👇🏻

Автомийка

Premium мийка автомобіля в Perfect styling center - це не просто набір букв і гучна назва. Для того щоб переконатися в цьому, Вам слід відвідати наші бокси всього лише один раз і залишитися нашим задоволеним клієнтом на довгі роки вперед. У нашій студії ми використовуємо технологію багатоетапної мийки.

Хімчистка

Майстри детейлінг центру займаються комплексним, а також локальним очищенням. Чистий салон - це прояв поваги до себе і пасажирів. Крім того, регулярне професійне чищення знижує кількість алергенів на 93%.

Полірування

У міру експлуатації автомобіля його кузов піддається безлічі негативних впливів. Прямі сонячні промені, продукти життєдіяльності птахів або рослин, наслідки роботи щіток на автомийці, подряпини - це лише малий перелік причин, які впливають на зовнішній вигляд кузова автомобіля.

Усунути всі перераховані вище вади, відновити блиск і кольори, і в цілому істотно оновити зовнішній вигляд вашого авто допоможе послуга полірування авто.

Передпродажна підготовка

Передпродажна підготовка автомобіля - послуга, в результаті якої ціна транспортного засобу зросте на 15-20%. Команда Perfect Styling Centre поверне вашій машині салонний стан - кузов знову блищатиме, а всередині не залишиться жодного натяку на тривалу експлуатацію.

Захист нанокерамікою

Ультрафіолет, опади, дорожній пісок знижує яскравість емалі кузова авто, з'являються відколи, подряпини, корозії. Традиційні поліролі та абразивне полірування, яке робить зовнішній шар фарби тоншим, вже малоефективні. Якщо відверто, вони завжди були малоефективні, але сьогодні є інші, інноваційні рішення. Наприклад, нанокераміка на автомобіль або керамічне покриття авто.

Захист бронеплівкою

Бронеплівка авто - чудовий додатковий інструмент для кращого захисту кузова і зовнішніх елементів авто від фізичного впливу відколів і грубих подряпин.

Обклеювання кольоровою плівкою

Обклеювання автомобілів - це гідна альтернатива фарбуванню, яка дозволяє домогтися найнеймовірніших відтінків, не кажучи вже про захисні властивості прозорих антигравійних плівок завдяки їхній товщині. За допомогою "Автомагії" за 3-5 днів Ваш автомобіль може повністю змінитися.

Варіанти прийому

вул. Гвардійців-Широнінців, 51

Знайдемо яскраве рішення ✨

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.