Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Харків - Papa Garage

Papa Garage

Шиномонтаж

Механіки, які готові працювати для Вас 🔧

Харків, вул. Ф. Крала, 4А

Графік роботи: ПН-НД 08:00-18:00
papagarage.kh.ua

Послуги 👇🏻

Балансування коліс

Балансування коліс – це важлива процедура, яка допомагає зберегти довговічність автомобільних коліс, а також забезпечує комфортну їзду для водіїв та пасажирів.

Ремонт шишок і бічних порізів

Низька якість дорожнього покриття в нашій любій державі іноді призводить до появи на поверхні шини шишок і бічних порізів. Зазвичай шишка з’являється внаслідок сильного удару за рахунок розриву внутрішнього радіального корду покришки. Бічні порізи та шишки можуть призводити до створення аварійної ситуації на дорозі.

Головна мотивація для ремонту шишок та бічних порізів – це безпека.

Аргон, ремонт литих та кованих дисків

Здійснюємо ремонт литих та кованих дисків будь-якої складності на спеціальному гідравлічному стенді, який дозволяє виправляти більшість пошкоджень без нагрівання диску, доречі надмірне нагрівання диску може призвести до втрати жорсткості металевого сплаву.

Прокатка сталевих дисків

Прокатка сталевих дисків – це технологічний процес відновлення їхньої форми та геометрії.

Фарбування дисків

Рано чи пізно усі диски втрачають свою привабливість внаслідок механічних пошкоджень, впливу агресивних хімічних сполук. Перед фарбуванням здійснюється зняття тонкого шару поверхні диску піскоструйною обробкою, в подальшому наноситься грунтовий шар та безпосередньо наноситься фарба та лакове покриття. Після вказаної процедури диски повертають вигляд нових.

Мийка коліс

Надаємо послугу миття коліс на спеціальному стенді для детейлінгу. Використовуємо якісну хімію для миття та консервації дисків та шин Koch Chemie, Grass.

Варіанти прийому

вул. Ф. Крала, 4А

Чекаємо на тебе! 🛞

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.