Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Вінниця - Ozzi

Ozzi

Шиномонтаж

Якісно, швидко, без черг 🚗

Вінниця, вул. Костянтина Василенка, 19

Графік роботи: щодня з 08:00 до 21:00
ozzi.com.ua

Послуги 🧑🏼‍🔧

Безпечний підйом автомобіля

Працюємо професійними гідравлічними домкратами. Підкатні гідравлічні домкрати більш надійні і мінімізують ризик падіння під навантаженням. Низький профіль домкрата дозволяє піднімати автомобілі з малим кліренсом і уникнути ризики пошкодження кузова.

Технологічна мийка коліс

Якісне балансування можна провести тільки на повністю очищених колесах. Використання професійної мийки дозволяє очистити колеса від залишків налиплого бруду і піску.

Лазерне балансування

Балансування коліс виконується на сучасному німецькому стенді Hoffman. Електромеханічний прижим Power Clamp забезпечує високу точність кріплення колеса, що дуже важливо для кожної балансувальної операції. А лазерний маркер забезпечує точне положення клейового вантажу.

Монтаж коліс динамометричним ключем

Фіксація болтів динамометричним ключем, по заводським рекомендаціям для кожного типу автомобіля. Це забезпечує оптимальний рівень зусилля, який надійно фіксує колесо, не шкодить різьбі і забезпечує збереження балансу коліс.

Порошкове фарбування дисків

Зробимо Ваші диски унікальними.
Якісно відновимо пошкоджені диски, зберігаючи експлуатаційні характеристики.

Рівняння дисків

Це ювелірна робота! Усунемо радіальне і бічне биття на колісних дисках всіх типів. Наше обладнання дозволяє зберегти заводські характеристики дисків не руйнуючи їх властивості та структури.

Варіанти прийому

вул. Костянтина Василенка, 19

Працюємо для Вас 🔧️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.