Сторінка бере участь у пошуках:

Медичний центр у м.Чернівці - Оксфорд Медікал

Оксфорд Медікал

Медичний центр

«Оксфорд Медікал» - найбільша мережа медичних центрів в Україні, що надає медичні послуги пацієнтам вже більше 12 років.

Чернівці, вул. С. Воробкевича, 33

Графік роботи: Пн-Пт: з 8.00 до 20.00 | Сб: з 9.00 до 18.00 | Нд: вихідний
chernivtsi.oxford-med.com.ua

Відділення 🩺

Стоматологія

Стоматологія - це медична послуга, яка надається людям з будь-якими проблемами, пов'язаними зі здоров'ям порожнини рота.

УЗ діагностика

УЗ діагностика є невід'ємною складовою нашого центру, яка надає клієнтам діагностичні можливості для виявлення різних захворювань та оцінки стану органів та тканин.

Сімейна медицина

Ця послуга має на меті забезпечити повний спектр медичної допомоги для всієї родини, починаючи від новонароджених і закінчуючи літніми людьми.

Неврологія

Звернення до невролога може стати необхідним в багатьох випадках. Це можуть бути симптоми, такі як головний біль, головокружіння, мурашки чи поколювання в окремих ділянках тіла, втрата чутливості, моторичні порушення, постійне відчуття втоми чи нездужання. Найчастіше, клієнтам знадобиться неврологічне обстеження для визначення діагнозу, контролю за перебігом захворювання, підбору необхідної терапії та виявлення можливих ускладнень.

Кардіологія

Кардіологія зосереджується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань серця і судин.

Педіатрія

Послуга педіатрії надається з метою забезпечення професійної медичної допомоги дітям.

Ендокринологія

Ця послуга допомагає людям, які мають проблеми з ендокринною системою, займатися профілактикою, діагностикою та лікуванням різноманітних ендокринних захворювань.

Кабінет психолога

Психологічний кабінет надає можливість відкрито поговорити про свої емоції та знайти шлях до покращення самопочуття.

Ортопед-травматолог

Ортопед-травматолог - це кваліфікований медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні і профілактиці захворювань і травм суглобів, кісток і м'язів.

ЛОР (Отоларингологія)

ЛОР (Отоларингологія) - це медична спеціальність, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань вух, горла і носа.

Хірургія

Ця послуга становить велике значення для пацієнтів, які потребують оперативного втручання з метою вилікування або поліпшення стану їх здоров'я.

Флебологія

Флебологія - це послуга, яка надається з метою діагностики, лікування і профілактики захворювань вен.

Урологія

Урологія - це медична спеціальність, в рамках якої діагностикуються і лікуються захворювання сечостатевої системи у чоловіків і жінок.

Дерматологія

Дерматологія - це медична спеціальність, спрямована на діагностику та лікування різноманітних захворювань шкіри, волосся та нігтів.

Гінекологія

Гінекологія є галуззю медицини, спеціалізованою на лікуванні та профілактиці захворювань жіночих репродуктивних органів.

Проктологія

Проктологія - це медична спеціальність, яка займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань прямої і кишкової порожнини.

Естетична медицина

Естетична медицина - це послуга, яка надається з метою поліпшення зовнішнього вигляду та відновлення молодіжного вигляду. За допомогою сучасних технологій та інноваційних методик, експерти з естетичної медицини допомагають клієнтам вирішити різноманітні проблеми, пов'язані зі шкірою, обличчям, тілом та волоссям.

Денний стаціонар

Денний стаціонар може бути корисним для людей, які потребують медичного спостереження або лікування, але не вимагають тривалого перебування у лікарні. Це можуть бути пацієнти з проблемами серцево-судинної системи, респіраторної хворобою, або тих, хто проходить післяопераційний період і ще не може повністю повернутися до звичного способу життя.

Ендоскопія

Ендоскопія - це сучасна медична процедура, яка використовує гнучку трубку з камерою на кінці, щоб дослідити внутрішні органи пацієнта. Ця послуга може бути дуже корисною для встановлення діагнозу та здійснення лікування.

Нефрологія

Нефрологія – це спеціалізована послуга, яка зосереджена на діагностиці, лікуванні та попередженні захворювань нирок.

Алергологія

Ця послуга спрямована на діагностику та лікування алергічних реакцій у людей. Алерголог виявляє причини алергії та розробляє індивідуальні плани лікування для пацієнтів.

Варіанти прийому

вул. С. Воробкевича, 33

Також приймаємо за адресами: пр. Незалежності 121-А ✅ пр. Незалежності 121-Б ✅

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.