Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес у м.Миколаїв - Фітнес клуб Наталії Заверюхи

Фітнес клуб Наталії Заверюхи

Фітнес

Фітнес клуб для жінок 👠

Миколаїв, вул. Соборна, 12

Графік роботи: щодня з 09:00 до 19:00
fit-club.mk.ua

Послуги 👇🏻

Тренування

- Цигун
- ATB Fitness
- Прес + талія
- ABS fitness
- TRX петлі
- Сідниці + ноги
- Фітнес
- Стретчинг
- Йога
- Zumba
- Пілатес

Солярій

Який ефект дає солярій?

- забезпечує гарну, рівну засмагу;
- усуває ультрафіолетову недостатність;
- заповнює в організмі нестачу вітаміну Д;
- відновлює захисні сили організму;
- лікує захворювання шкіри (псоріаз тощо);
- бере участь у комплексному лікуванні вегето-судинної дистонії, невралгії;
- сприяє відновленню опорно-рухового апарату.

Існує думка, що засмага буде інтенсивнішою, якщо заходити на сеанс у вже розігрітий солярій. Насправді, температура ламп не впливає на інтенсивність засмаги, а лише посилює теплові відчуття, які багато хто помилково сприймає за ознаки активної засмаги.

Массаж

Масажер може застосовуватися індивідуально і практично без жодних обмежень для масажу рук, ніг, стегон і сідниць тощо.
Ефект від сеансу роликового масажера Rolling Star відповідає класичному масажу, зробленому професійним масажистом, - барабан з роликами кружляє з певною швидкістю у напрямку струму лімфатичної системи.

Інтенсивний роликовий масаж сприяє регенерації м'язової тканини, розбиває жирові відкладення, покращує кровопостачання і підсилює лімфодренаж, сприяє розщепленню жирів і зникненню "апельсинової кірки", дає змогу моделювати силует.

Інфрачервона сауна

Чим же так корисна інфрачервона сауна для нашого організму? Її виняткові оздоровлювальні властивості безмежні!

Внаслідок посиленого потовиділення відбувається колосальне очищення й оздоровлення організму (з потом виходять шкідливі речовини - пам'ятаєте про 20 відсотків?), цей процес також чудово регулює роботу нирок. Підвищений артеріальний тиск знижується, зміцнюється робота серцевого м'яза, знижується рівень найлютішого ворога всієї серцево-судинної системи холестерину. У результаті інфрачервоного розігріву підвищується температура тіла, після чого гинуть різні віруси й хвороботворні бактерії, тож якщо в організмі існує інфекція, що зароджується, шансів поширитися в неї практично немає! Якщо в організмі є проблеми з суглобами, інфрачервоне тепло допоможе впоратися з ними. У м'язах під час розтягування зменшується біль, можливі ушкодження на шкірі заживають у "прискореному" режимі, минають гематоми, забиті місця та садна. Наявні хронічні захворювання дихального апарату, горла, носових пазух, вушні захворювання відступають.
Допомагає інфрачервоний нагрів і для зняття стресу, усуває безсоння, нервове напруження. Для тих, хто поєднує дієти та відвідування інфрачервоної кабіни, посилене потовиділення - чудовий шанс позбутися не тільки зайвої ваги, а й зберегти здоров'я, виводячи з нього непотрібні речовини.

Варіанти прийому

вул. Соборна, 12

Чекаємо тебе в жіночому клубі 💄

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.