Стоматологія у м.Харків - Mistodent

Mistodent

Стоматологія

Без перебільшення ТОПова стоматологія 👍🏼

Харків, вул. Клочківська, 192А

Графік роботи: ПН-СБ 9:00-18:00
mistodent.com.ua

Послуги 👇🏻

Лікування зубів

- Захворювання і способи лікування;
- Зубний камінь;
- Карієс
- Пульпіт
- Періодонтит
- Пародонтит

Протезування зубів

Сучасна ортопедія пропонує різні способи протезування зубів, найпопулярніші з яких - довгострокові (незнімні) конструкції, але є і комбіновані (присутні закріплені та знімні конструкції).

Відповідний тип можна визначити, виходячи з клінічної ситуації, а також рекомендацій лікаря, особливих побажань пацієнта. На кожен варіант протезування зуба ціна індивідуальна.

Хірургія

Видалення зуба мудрості, кісти зуба та кореня

Імплантація зубів

В наш час імплантація зубів вважається найкращою методикою, що забезпечує відновлення втрачених сегментів ряду зубів. Рано чи пізно зуби доводиться видаляти кожній дорослій людині. Але відсутність одиниць в ряду тягне за собою дискомфорт і може навіть призводити до проблем зі здоров'ям. Тому втрачені зуби рекомендується відтворювати за допомогою спеціальних лікувальних конструкцій.

Діагностика

Всі види діагностики можливо виконати безпосередньо в нашому центрі: комп'ютерна діагностика стану тканин пародонта Florida Probe, всі види рентген діагностики, міографія, аксіографія, цифрове сканування, фотопротокол, DSD, "Віртуальний пацієнт".

Чистка зубів

Чищення зубів у стоматолога відбувається із застосуванням спеціалізованих інструментів і препаратів. Незважаючи на те, що у вільному продажу сьогодні існує вражаюча кількість засобів, що поліпшують стоматологічну гігієну, показники їх ефективності завжди гірше, ніж у професійної процедури.

Виправлення прикусу

- Вирівнювання зубів брекетами;
- Хірургічне виправлення прикусу;
- Виправлення прикусу коронками;
- Використання трейнерів;
- Капа для виправлення прикусу;
- Лазерне виправлення прикусу;
- Застосування ретейнерів.

Дитяча стоматологія

Перше в житті дитини відвідування стоматолога та лікування молочних зубів залишається в пам'яті як цікава пригода в казковій країні та викликає тільки приємні асоціації та добрі спогади.

Відбілювання зубів

Природа обдарувала білосніжною посмішкою лише небагатьох, тому процедура відбілювання зубів відноситься до найбільш затребуваних в стоматології. Сучасне відбілювання дозволяє отримати природні білосніжні зуби безпечним і доступним способом максимально швидко.

Лікування ясен

Наші лікарі-пародонтологи мають вузьку спеціалізацію, що дозволяє досконало володіти знаннями та мануальними навичками у лікуванні захворювань ясен. Пародонтологічний підрозділ оснащений сучасним обладнанням та інструментами, що дозволяють проводити якісну та своєчасну діагностику стану тканин пародонту, що є фундаментом та опорою для зубів, коронок, мостів та імплантів. Лікування проводиться за протоколами Бернського університету (Швейцарія).

Варіанти прийому

вул. Клочківська, 192А

Чекаємо Вас у нашій стоматології 🩺

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.