Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Івано-Франківськ - Сімейна Стоматологія Мельничука

Сімейна Стоматологія Мельничука

Стоматологія

Клініка, яка турбується про людей 💖

Івано-Франківськ, вул. Андрія Мельника 9А

Графік роботи: ПН-СБ 9:00-19:00
melfamdent.com

Послуги 👇🏻

Терапія

Карієс – один із найпоширеніших і найбільш знаних стоматологічних діагнозів у всьому світі! Простими словами – „дірка в зубі”. Мудрішими словами – на поверхні зубів відбуваються процеси демінералізації, тобто руйнування зуба. Коли ви споживаєте продукти з високим вмістом цукру, бактерії продукують кислоти, які атакують зубну емаль. А в результаті ми отримуємо біль від солодкого чи гарячого!

Лікування каналів

Лікування здійснюється за наступною схемою:

- діагностика. Лікар збирає анамнез, визначає, в якому стані знаходиться зуб, яка стадія захворювання;
- робиться знімок. Це дозволяє визначити кількість каналів та правильно підійти до лікування;
- виконання анестезії. Внаслідок цього порожнина зуба та пульпова порожнина, в якій розташований судинно-нервовий пучок знеболюються;
- лікар візуально визначає входи до кореневого каналу. Також за допомогою спеціального приладу вимірюється їхня довжина. Іноді при цьому робиться комп'ютерна томографія;
- інструментальна обробка. За допомогою стоматологічних інструментів проводиться чищення каналів;
- медикаментозна обробка. Використовуються антисептики, які дозволяють позбавитися бактерій, не дати їм адаптуватися до лікарського препарату;
- у разі потреби здійснюють тимчасове пломбування. Для цього застосовують спеціальні препарати, завдання яких входить посилити протизапальну дію;
- відновлення зовнішнього вигляду зуба. Оптимальний метод залежить від того, наскільки зруйновано зуб.

Ортодонтія

Ортодонтія – це дуже складна і своєрідна біоінженерія та біоархітектура в стоматології. Завдання даного напряму – це лікування і профілактика аномалій прикусу.

Яке досягається різними методами:

- внутрішньо- і зовнішньоротовими апаратами (вестибулярний щит, губний бампер, піднебінний бюгель, апарат Андрезена тощо);
- пластинками;
- різноманітними брекет-системами;
- елайнерами тощо.

Протезування

Відновити зубний ряд можна у будь-якому віці. Протезування допоможе легко повернути жувальну функцію та можливість посміхатися. Перед протезуванням пацієнт проходить підготовку до процедури - усуваються всі осередки запалення (наприклад, загострення захворювань ясен або запалення піднебінних мигдаликів), заліковуються хворі зуби, при необхідності зуби, на які буде встановлена ортопедична конструкція, депульпуються та обточуються (це відноситься до незнімних конструкцій).

Імплантація

Процедура імплантації проводиться в умовах ефективного знеболення або під час медикаментозного сну при ретельному контролі фахівців на кожному етапі лікування, а отже є абсолютно безболісною!

Зубний імплантат – це встановлений у щелепу металевий штифт, на якому кріпиться коронка зуба. Такий метод дозволяє уникнути обпилювання сусідніх зубів при протезуванні. Зубні імплантати також називають внутрішньокістковими, тому що вони імплантуються в кістку щелепи.

Професійна гігієна

Основна мета медицини – зуміти попередити будь-яке захворювання, чи не так? І саме профілактика у всьому світі стоїть завжди на першому місці.
Чи можете ви повірити, що абсолютно кожна стоматологічна проблема попереджується? Від карієсу і аж до розхитування і втрати зубів.
Сучасна стоматологія озброєна ефективними методами первинної і вторинної профілактики та знає причини виникнення і розвитку хвороб зубів і ясен.
Все, що потрібно від Вас: володіти техніками правильної гігієни ротової порожнини та своєчасно відвідувати стоматолога, який надасть також рекомендації щодо правильного харчування.
Отже, гігієна ротової порожнини – це комплекс процедур, спрямований на оздоровлення зубів та ясен, який доступний для кожного.

Пародонтологія

Найбільш поширеною місцевою причиною розвитку пародонтиту є неправильний або нерегулярний догляд за ротовою порожниною. Зубний наліт, наявний на поверхні зубів і в міжзубних проміжках, – м’який і легко видаляється на початку, але згодом він проходить певні цикли „розвитку”. Результатом стає мінералізація нальоту і його трансформація у твердий зубний камінь. Цей процес у більшості випадків спостерігається у тих, хто не надає належної уваги щоденному догляду за ротовою порожниною або ж використовує неправильні рухи щіткою чи неправильно підібрану зубну щітку, зубну пасту та ополіскувач.

Відбілювання

Відбілювання – процедура видалення внутрішньої/набутої пігментації тканин зуба, яка виникла у зв’язку з постійним контактом їх із хімічними речовинами (медикаменти, кольорові їжа та напої тощо).

Медикаментозний сон

Стоматологічне лікування дітей повинно бути безболісним. Для цього застосовується місцеве знеболення. Проте, у випадках великого обсягу лікування та неможливості співпраці з дитиною, стоматологічна допомога надається під загальним знечуленням (наркозом). Дитина нічого не буде чути і пам’ятати. За безпеку пацієнта під час наркозу відповідає досвідчений лікар-анестезіолог, який слідкує за загальним станом дитини із використанням сучасних методів моніторингу життєво важливих функцій. Постійний нагляд, електронний моніторинг роботи серця та органів дихання, висока якість апаратури та ліків, кваліфікація і досвід нашого анестезіолога дозволяє знизити ризик виникнення ускладнень до мінімуму. Медикаменти для наркозу, які застосовуються в нашій стоматологічній клініці, є найвищої якості. Їх дія закінчується через короткий термін після наркозу, тому діти швидко і безпечно можуть повернутися додому.

Рентген

Для чого робити рентген? Ця діагностична процедура – перший етап лікування:

- періодонтиту;
- абсцесів;
- пародонтиту;
- карієсу;
- кіст, інших новоутворень;
- аномалій та травм скронево-щелепного суглоба.

Хірургія

Видалення зубів: виконується виключно за наявності низки показань:

- Молочні зуби, які перешкоджають правильному прорізуванню постійних зубів;
- Ускладнення, пов’язані з лікуванням зубів;
- Неможливість медикаментозного лікування через значне руйнування зуба;
- Перелом або тріщина кореня зуба;
- Поодинокі зуби, які перешкоджають стабілізації знімного протезу (за показанням лікаря-ортопеда);
- Зуби, які перешкоджають усуненню аномалій прикусу під час ортодонтичного лікування (за показанням лікаря-ортодонта);
- Надкомплектні зуби;
- Зуби „мудрості”, які повністю не прорізалися, або не беруть участі в пережовуванні їжі і травмують слизову оболонку щоки

Дитяча стоматологія

Щоб мати міцні та здорові зуби, доглядати за ними потрібно ще з ранніх років.
Тому одне з найважливіших завдання для турботливої матусі – це профілактика та своєчасне лікування захворювань зубів своєї малечі. І тут найліпшим помічником є дитячий лікар-стоматолог, який ще й навчить дітей правильно доглядати за ротовою порожниною.

Діагностика

Дослідження, що проводяться в рамках діагностики, дозволяють виявити такі захворювання та проблеми із зубами:

- карієс на різних етапах розвитку;
- пульпіт;
- періодонтит;
- пародонтит;
- некроз тканин;
- зовнішні та внутрішні ушкодження, придбані після травм;
- аномалія росту, розвитку елементів зубного ряду, щелепи (атрофія кісткової тканини, ретиновані вісімки);
- дефекти скронево-нижньощелепних суглобів;
- радикулярні кісти та ін.

Варіанти прийому

вул. Андрія Мельника 9А

Вам сподобається лікування у нашої Зубної Феї 🧚

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.