Сторінка бере участь у пошуках:

Медичний центр у м.Чернівці - Меднеан

Меднеан

Медичний центр

Лікування в медцентрі «Меднеан» – запорука Вашого здоров’я та довголіття!

Чернівці, Проспект Незалежності 125 А

Графік роботи: Пн.- Пт.: 09:00–19:00 | Сб: 09:00–13:00 | Нд: вихідний
www.mednean.com.ua

Наші послуги 💊

Реабілітація хребта

Реабілітація хребта, як і всього опорно-рухового апарату, проводиться після пошкоджень, переломів і різних його захворювань.

Лікування суглобів

Використовуються додаткові методи обстеження для уточнення діагнозу, а саме: ультразвукова діагностика суглобів, термографія, при необхідності пацієнт направляється на інші обстеження. Після консультації призначається схема лікування в залежності від стадії хвороби та стану пацієнта.

Спортивна реабілітація

Спортивна реабілітація – це не лише лікування травм у спортсменів, а швидке та повне відновлення їх стану, щоб вони змогли в найкоротший час повернутися до своїх тренувань і мали можливість досягати ще більших результатів.

Реабілітація опорно-рухового апарату

Реабілітація опорно-рухового апарату – це розділ медицини, який направлений на відновне лікування захворювань, вторинну профілактику захворювань суглобів та хребта, збільшення функціональних резервів, компенсацію порушених функцій і відновлення працездатності.

Реабілітація після черепно-мозкових травм

Реабілітація після черепно-мозкових травм - це важлива послуга, яка надається для покращення фізичного та психічного стану людей, що зазнали таких травм. Черепно-мозкові травми, часто викликані аваріями або падіннями, можуть суттєво вплинути на здоров'я та функціонування пацієнтів, зокрема на рухову активність, мову, пам'ять і концентрацію.

Реабілітація військовослужбовців

У важкий час для України багато її захисників отримують поранення різного ступеня важкості протягом ведення бойових дій. В нашому центрі надається фізична допомога пораненим військовослужбовцям, в тому числі безкоштовно.

Реабілітація після інсульту

Звертайтесь в медичний центр “Меднеан” для лікування та реабілітації після перенесеного інсульту!

Корекція фігури

Корекція фігури по унікальній програмі для повернення здоров’я та краси жінки в медичному центрі “Меднеан”. Програма корекції фігури включає в себе сучасні та ефективні методи, поєднання яких дає чудові результати.

Реабілітація дітей з вадами опорно рухового аппарату

Ця послуга надається для поліпшення фізичного стану та якості життя дітей, які мають вади опорно-рухового апарату. Ця послуга є особливо важливою для дітей, які стикаються з такими проблемами, як кривошийність, деформації кінцівок, затримка рухового розвитку тощо.

Варіанти прийому

Проспект Незалежності 125 А

Будьте здорові!

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.