Сторінка бере участь у пошуках:

Медичний центр у м.Івано-Франківськ - Мед Еліт

Мед Еліт

Медичний центр

Здоров’я людини завжди на першому місці 🕊️

Івано-Франківськ, вул. Довженка, 55

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-17:00
med-elit.com.ua

Послуги 👇🏻

Урологія

Урологія – це напрям медицини, який займається хворобами сечостатевої системи.

Лікар-уролог в медичному центрі «МЕД-ЕЛІТ» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечовидільної системи чоловіків і жінок (нирок, сечоводів, сечового міхура і сечовипускного каналу), чоловічих статевих органів і чоловічого безпліддя. Одним з пріоритетних напрямів є також діагностика та лікування сечокам’яної хвороби.

Гінекологія

Гінекологія – це розділ медицини, який зосереджується на жіночому організмі. На його анатомо-фізіологічних особливостях, захворюваннях, методів їх діагностики, лікуванні та профілактиці.

Лікар-гінеколог – це та людина, якій Ви можете довіряти і бути впевненими у конфіденційності.

Хірургія

Хірургія – це розділ медицини, присвячений оперативним способам лікування різних захворювань і патологій. До нього вдаються, коли обійтися без оперативного втручання, лише консервативними способами лікування, не можна.

Найбільш безболісне, просте хірургічне лікування із мінімальним реабілітаційним періодом виконується на початкових стадіях захворювань. Тому необхідно своєчасно звертатися до лікаря з нездужанням.

Ультразвукове дослідження (УЗД)

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це один із основних методів дослідження в медицині, який заснований на зчитуванні спеціальним датчиком ультразвукових хвиль, які по-різному відбиваються від тканин тіла і кордонів між тканинами. Спеціальний апарат обробляє отриману інформацію і виводить її у вигляді графічної картинки на екран. Такий метод практично не має протипоказань, не вимагає особливої підготовки і не займає багато часу.

Оскільки УЗД належить до інвазивних методів діагностики, у пацієнтів відсутні період реабілітації і ускладнення після процедури, що робить методику максимально доступною і досить поширеною в медицині.

Лабораторні дослідження

У нашому центрі проводять лабораторні дослідження:

- Забір матеріалу для досліджень;
- Загальноклінічні аналізи;
- Онкомаркери;
- Гормони щитовидної залози;
- Статеві гормони;
- Інфекційна панель;
- Гепатити;
- Моніторинг вагітності;
- Глистні інвазії;
- Кардіологічна панель;
- Гормони інші;
- Біохімія загальна;
- Біохімія електроліти;
- Комплексне обстеження;
- Ревматоїдна панель;
- Панель цукрового діабету;
- Імунограми;
- Аутоімунна панель;
- ПЛР діагностика;
- Визначення алергенів;
- Моніторинг лікарських засобів.

Дистанційна літотрипсія

Процедура проводиться під ультразвуковим наведенням, що дає беззаперечні переваги:

- Завдяки літотриптору 2021 року випуску за один візит клієнт отримує результат, на відміну від аналогів попередніх поколінь(для позитивних змін потрібно 4-6 сеансів);
- Відсутність іонізуючого опромінювання пацієнта та лікаря, яке є при рентген-наведенні на камінь;
- Можливість локалізації та дроблення рентген-прозорих каменів (яких менше 15%), що в рази збільшує ефективність пошуку каменю;
- Постійний динамічний моніторинг забезпечує кращий контроль лікарем процесу дроблення каменю;
- Краща оцінка фрагментації та краща роздільна здатність зображення порівняно з рентген-наведенням. Лікар чітко бачить контури та виконує точніші дії, що в свою чергу зменшує час на виконання маніпуляції.

Комп’ютерна томографія

Комп’ютерна томографія є сучасним та високоінформативним методом медичної діагностики який забезпечує ідеальну чіткість зображень, якість і швидкість тривимірного моделювання обстежуваної ділянки.

Система комп’ютерної томографії «SIEMENS» має механізм високошвидкісної ротації і блок швидкої реконструкції, що дозволяє в найкоротший час отримувати зображення високої якості.

Мультиспіральна КТ дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях їх розвитку, своєчасно встановити діагноз та призначити лікування з подальшим контролем його ефективності, проводити динамічну оцінку розвитку захворювання у віддалених періодах.

Варіанти прийому

вул. Довженка, 55

📍Друга адреса: вул. Івана Франка, 17

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.