Сторінка бере участь у пошуках:

Масаж у м.Вінниця - Mariam

Mariam

Масаж

Героям також потрібен відпочинок 💆🏻‍♀️

Вінниця, вулиця Зодчих, 40

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-20:00 | СБ-ВС 10:00-19:00
www.mariam.vn.ua

Послуги 👇🏻

Масаж

- Ручний
- Апаратний

Тейпування

Тейпування – це метод швидкого та ефективного лікування,профілактики різноманітних м'язових і суглобових травм,болів без будь-якого медикаментозного втручання.
Базується на особливій техніці накладання тейпів – спеціальних стрічок – на пошкоджену ділянку тіла.

Фітобочка

Фітобочка (або фіто-сауна) – це закрита вертикальна купіль, в яку подається пара, змішана з трав’яними екстрактами та натуральними маслами. Під час перебування в такій бочці тіло знаходиться всередині ємності, а голова зовні. Це допомагає попередити різке підвищення тиску через нагрівання голови та знизити ймовірність негативних наслідків перегрівання.
Фітобан має широкий перелік показань. Благотворний вплив пари на організм у поєднанні з лікарськими властивостями трав’яних зборів зробили цю просту винахід практично ідеальною заміною аптечним лікам.

Показанням для відвідування бочки можна вважати просто бажання корисно провести час та розслабитись після трудового дня без шкоди для здоров’я. Крім користі для здоров’я кедрова бочка допоможе отримати ефект у схудненні.

Парафінотерапія

Парафінотерапія – це лікувальна і косметична процедура, яка поєднує техніку масажу кистей рук і теплову дію парафіну.
Парафінові ванночки для рук проводять після гігієнічного манікюру. Руки занурюють в теплий парафін для створення плівки, яка буде утримувати тепло. Для додаткового термоефекту одягають бавовняні рукавички. Парафін відмінний зволожуючий крем. Він утворює легке водонепроникне покриття, яке допомагає зберегти природну вологу шкіри. В поєднанні з масажем парафінотерапія – приємна процедура, яка повертає працездатність в м’язах рук після фізичного навантаження, покращує кровопостачання суглобів і зв’язок рук, усуває наслідки травм і набряки. Процедура сприяє глибокому живленню і зволоженню шкіри рук, що уповільнює процес її старіння.

Курси масажу

Наші курси масажу дозволяють отримати професійну освіту від досвідчених майстрів. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного студента, щоб допомогти їм досягнути максимального розвитку та покращення їх навичок масажу. Наші курси масажу доступні для всіх, хто хоче вивчити цю галузь, незалежно від рівня попереднього досвіду.

Заняття йоги

Заняття йоги - це прекрасна можливість поліпшити своє фізичне здоров'я, розвивати гнучкість та вивести організм на новий рівень внутрішньої гармонії. Інструктор допоможе вам не тільки освоїти техніку виконання асан, але й забезпечить грамотну проробку м'язів після тренувань, що подвоює ефективність занять з йоги.

Варіанти прийому

вулиця Зодчих, 40

Ви заслуговуєте на найкраще 🌸

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.