Барбершоп у м.Одеса - Mane's Club

Mane's Club

Барбершоп

Справжній. Чоловічий 💈

Одеса, вул. Польська 17

Графік роботи: щодня з 10:00 - 21:00
manes.club

Наші послуги ✂️

Стрижка

Стрижка - це не просто процедура корекції волосся, це специфічний ритуал, який подарує вам новий стиль і підсилить впевненість в собі.

Камуфляж сивини

- Бороди
- Голови

Борода та вуса

Це послуга, що надається професійними барбершопами, де майстри володіють арт-техніками стрижки та моделювання бороди. Допоможе вам підкреслити індивідуальність, стиль та чоловічість, а також позбутися від неакуратного вигляду.

Дитяча стрижка

Ця послуга знадобиться для підтримання акуратного та цікавого вигляду вашої дитини, підкреслення його стилю та особистості, а також передбачає комфорт та мінімум стресу під час процедури.

Батько та син

Це унікальна послуга від нашого барбершопу, що дає можливість не тільки отримати якісну чоловічу стрижку, але й провести час в компанії свого сина.

Королівське гоління

Наші майстри використовують класичні бритви, що гарантує чисте гоління, і преміум-продукти для післябритвеного догляду, що дарують шкірі свіжість та комфорт.

Варіанти прийому

вул. Польська 17

Приходьте до нас за супер-зачіскою 👌🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.