Сторінка бере участь у пошуках:

Приватна школа у м.Чернівці - Чернівецький Приватний Ліцей

Чернівецький Приватний Ліцей

Приватна школа

Сучасна освіта - тут 📖

Чернівці, вул. Краматорська, 1В

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-20:00
lyceum.cpbi.info

Про школу 📝

Пансіон для учнів

Пансіон має дуже хорошу матеріально-технічну базу: триповерховий корпус, актовий зал, сучасна бібліотека, кухня, їдальня, спальні та умивальні кімнати, декілька санвузлів і душові; пральня, приміщення для зберігання одягу дітей, вестибюль із гардеробом. Наповнюваність спальних кімнат не більше 4 місць. Відкритий спортивний майданчик та ін. Відповідно, це створює умови для цілодобового перебування учнів у Ліцеї.

Освітні послуги

Ліцей пропонує доступні освітні послуги для отримання високоякісної освіти, ґрунтовному опанування іноземними мовами та інформаційними технологіями.
Тобто надання комплексу всіх у т.ч. і навчально-виховних заходів заради всебічного розвитку, становлення та нарощування освітнього потенціалу до рівня вимог провідних освітніх установ України та світу.

Учнівські гуртки

У структурі діє сім відділень:

- православної культури (основи православного віровчення, основи християнської моралі);
- біблійний (Біблійна історія, Закон Божий);
- мистецький (музичне мистецтво, диригентство, хоровий спів, малювання, іконопис, художня вишивка, різьбярство);
- іноземних мов (англійська, німецька, грецька, румунська, церковнословянська мови);
- журналістики (інтернет-журналістика, видавнича справа та редагування);
- комп’ютерних наук (комп’ютерні системи та мережі, технології програмування (зокрема, розробка програмного забезпечення, обслуговування програмних систем і комплексів), інформаційні системи (розробка та обслуговування систем, баз даних і знань), комп’ютерна графіка, макетування та верстка, internet-технології);
- фізичної культури, спорту і здоров’я людини.

Дитячо-юнацький заклад

У Чернівцях облаштований дитячо-юнацький заклад для дозвілля, відпочинку, оздоровлення та фізичного виховання молоді, соціально незахищених й малозабезпечених дітей, дітей учасників бойових дій, дітей які втратили батьків, під час війни, дітей внутрішньо переміщених осіб.

У закладі створено можливості для організації повноцінного молодіжного відпочинку. Позитивний духовний та природний мікроклімат самого середовища сприяє вихованню молодого покоління, благочесному наснаженню та оздоровленню дітей.

Варіанти прийому

вул. Краматорська, 1В

📍Заїзд з вул. Рибінської

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.