Сторінка бере участь у пошуках:

Приватна школа у м.Харків - Liberty School

Liberty School

Приватна школа

Школа успішного майбутнього 👍🏼

Харків, вул. Клочківська, 261А

Графік роботи: ПН-ПТ з 8:00 до 19:00
libertyschool.com.ua

Про школу 📚

Computer Sciences

Computer Sciences – це курс, мета якого – познайомити школярів з сучасними стилями та програмами. Робота за комп’ютером розпочинається вже з першого класу та з кожним роком поглиблюється. За період з 0 по 12 клас діти засвоюють матеріал з наступних тем:

● будова комп'ютера;
● базові навички програмування;
● Інтернет-безпека;
● створення сайтів, каналів та блогів;
● створення мобільних додатків та ігор;
● дизайн комп’ютерних ігор;
● 3D моделювання та 3D анімація.

Engineering

Робота з моделями має великий освітній потенціал. На прикладі власноруч створених експонатів діти пізнають серйозний та складний світ фізики, хімії, географії, будівництва, біології, дизайну, космічних технологій. Результати дослідів та розроблені школярами моделі представлені в шкільному музеї.

Evolution of Life

Розвиток життя на Землі – це загадка, над якою досі б’ються вчені та дослідники різних країн. Курс «Еволюція життя» - це науковий пошук, аналіз інформації від різних джерел, спроба дослідити історію планети від народження до сучасності. Діти вчаться розглядати різні точки зору, шукати докази, робити власні висновки, відстоювати свою думку. Навіть створювати власні теорії! Такі навички, безперечно, допоможуть у подальшому житті у будь якій сфері діяльності.

Astronomy

Хто не дивився на нічне небо і не мріяв пізнати таємниці Всесвіту? Таємничі переплетіння зірок заворожували ще первісних людей. А наші студенти не лише мріють про зорі, а вже вивчають цікавенний курс астрономії, здійснюючи захопливі космічні подорожі простором і часом. Як зароджувалися планетні системи і коли вони перетворяться на пил розповідає астрофізика. Умови запуску супутника на орбіту прораховує "небесна механіка". Але і не відриваючись від планети Земля можна застосовувати астрономію. Вміння розрізняти сузір'я на зоряному небі допомагає нашим юним дослідникам орієнтуватись на місцевості і, навіть, визначити час.

Analytical Modeling

Це інтегрований курс ботаніки та мистецтва. Поглиблено вивчається світ рослин, їх систематика, різноманіття. Курс завершується виготовленням моделі рослини від кореня до квітки і плоду з описанням властивостей та застосування рослини. Під час курсу розвивається пам’ять, аналітичне, абстрактне та асоціативне мислення. Використовується методика пасивного запам’ятовування та латентного навчання, що полегшує вивчення біології як науки. Також застосовується технологія арт терапії. Це сприяє психологічній рівновазі, розвиває творчі здібності дитини. А ще створює ситуацію успіху, мотивує дитину до подальшого навчання та до пізнавальної діяльності.

Neurophysiology

Це адаптований для школярів курс нейрофізіології. Ми розглядаємо складні питання мислення, пам’яті, мовлення, сну, темпераменту тощо. Внаслідок курсу учні зрозуміють причини і наслідки процесів, що відбуваються в мозку. Зможуть покращити свої когнітивні навички, краще розуміти поведінку інших людей, що сприятиме адаптації у будь якому оточуючому середовищі.

Biochemistry

Хімія та біологія є дуже дотичними науками. Особливо це помітно на клітинному рівні. Саме тут, "пірнувши" всередину клітини, ми й розпочинаємо наш курс біохімії. Як працюють білки, жири та вуглеводи? Внаслідок яких реакцій організм отримує енергію? Як відбувається передача генетичної інформації? Які значення рН всередині нашого організму? Наші студенти піднімаються сходами наукових знань від теорії виникнення клітини і принципів її функціонування до питань селекції та генної інженерії.

English

Ми приділяємо багато уваги опануванню школярами іноземної мови. Англійська є в розкладі 5 разів на тиждень як самостійний навчальний предмет та інтегрується з уроком Human & World, використовується в STEM-проєктах та презентаціях з історії. Викладачі, розробляючи навчальні програми, орієнтовані на рівень С1-С2.
Починаючи з 3 класу, кожного тижня для дітей організовується спілкування з носієм іноземної мови (native speaker).
Заняття з англійської мови проходять у невимушеній атмосфері. Педагоги використовують сучасні підходи та техніки навчання, орієнтовані на максимальне занурення в мовне середовище, опору на практику та спілкування. Це дає можливість здолати мовні бар’єри, сформувати стійкий інтерес до вивчення іноземної.

German

На третьому році навчання діти розпочинають знайомство з другою іноземною мовою – німецькою. Ціль педагога – допомогти студенту опанувати рівень В1-В2, необхідний для вступу до вишів Європи. Це гарна можливість не тільки отримати гарну вищу освіту, але й розраховувати на безкоштовне навчання у деяких країнах, наприклад, в Німеччині.

Communication & Thinking

Сучасний курс, в який інтегрована медійна грамотність, основи правопису, українська та світова література, основи ефективної комунікації. Студенти вчаться грамотно та стилістично правильно вести діалог, впевнено спілкуватися з оточуючими, чітко формулювати свої думки та мислити.

Human & World

Курс, в основі якого лежить проєктна діяльність. Орієнтований на всебічний розвиток дитини, вільне самовираження, розвиток уяви та фантазії. Інтегрує засвоєння одночасно двох мов: української та англійської. Його мета: зануритися у різні аспекти життя людини XXI століття, дізнатися про всі можливості, які відкриває перед нами природа, наука та новітні технології.

Business

Сучасність побудована на бізнесі. Щоб досягти успіху в дорослому житті – важливо розумітися на основах підприємницької діяльності, володіти фінансовою грамотністю, вміти практично мислити, не боятися проявляти свої лідерські задатки та за максимумом використовувати особистий потенціал. У рамках курсу підлітки навчиться критично мислити, перемагати та гідно зазнавати поразки, йти вперед та не здаватися на шляху до поставленої цілі. Педагоги організовують роботу з використанням сучасних моделей та реальних кейсів. Заняття орієнтовані на командну роботу, включають менторську підтримку. Це чудова можливість здобути безцінний досвід самореалізацій у глобальному світі.

Data Science

Сучасність – це неперервний потік даних, інформації різного типу та змісту. Представник нової генерації має володіти навичками роботи з нею. Саме в рамках курсу Data Science студенти навчаться:

● збирати, аналізувати, систематизувати та досліджувати інформацію;
● структурувати дані;
● читати графіки, гістограми, статистику, діаграми;
● аналізувати потік даних та робити певні висновки.
В розрізі практичних завдань підлітки ознайомляться з платформою Forex, валютним ринком та основами біржової торгівлі. Здобудуть навички роботи з платформою Trello, досвіт торгівлі валютою та цінними паперами. Дізнаються, що таке криптовалюта, та як можна з її допомогою заробляти. Опанують професію фінансового аналітика. Найбільший інтерес студенти проявляють до проєктної роботи - «cash» (готівка).

Architecture

В якості педагогів курсу ми запросили викладачів dash! – школи архітектури і дизайну для дітей. На заняттях діти знайомляться з проектуванням, експериментують з простором, розташуванням предметів у ньому. Уроки включають опанування практичними навичками власноруч створювати макети. Учні отримують безцінний досвід нестандартного мислення, вчаться використовувати інтелектуальний потенціал для створення реальних об’єктів, мислять креативно, незалежно від теми та галузі знань.

Psychology

Психологія – наука про психіку, пізнання якої відкриває великі можливості для успішної інтеграції людини в сучасний світ. На заняттях діти знайомляться з психічними явищами та процесами, значенням науки в житті, її практичними можливостями. Вчаться використовувати здобуті знання у повсякденному житті, при взаємодії з однолітками, дорослими, друзями.

Гуртки

- Робототехніка
- Основи програмування
- Юридичний факультет
- English club
- Читацький клуб
- Арт
- Спорт
- Steam
- Блогінг
- Business
- Театральна студія

Харчування

Збалансоване дитяче харчування від сертифікованої кейтерингової компанії.

Варіанти прийому

вул. Клочківська, 261А

Чекаємо Вашу дитину 👧🏻 🧒🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.