Сторінка бере участь у пошуках:

Приватна школа у м.Івано-Франківськ - Перша ластівка

Перша ластівка

Приватна школа

Майбутнє Вашої дитини у Ваших руках 🕊️

Івано-Франківськ, вул. Биха, 10

Графік роботи: ПН-ПТ 08:30-17:00
www.lastivka.if.ua

Про школу 📚

Навчальні програми

- Дошкілля (3-6 років)
- Початкова школа (1-4 класи)
- Середня школа (5-7 класи)
- Старша школа (8-11 класи)

Вартість навчання

Навчальний пакет повністю покриває прямі та додаткові витрати на навчання, які ми надаємо дитині протягом перебування у закладі освіти з 8:15 до 17:00, а саме:

- забезпечення навчально-виховного процесу як школи цілого дня;
- послуги психолога;
- дидактичні матеріали та обладнання;
- консультації для учнів з предметів в т.ч. стосовно ЗНО;
- дворазове харчування у початковій школі;
- відвідування шкільних творчих гуртків.

Програма для дошкільнят

- садочок повного дня з 8.00 до 18:00, щоб батьки мали час на власну реалізацію;
- здорове збалансоване харчування тричі на день;
- в групі до 15 дітей;
- індивідуальний підхід до кожної дитини;
- кваліфіковані вихователі, які люблять дітей;
- цікаві розвивальні заняття за програмою Мr Leader (мовлення, творчість, логіка, хореографія і музика, англійська мова, сенсорика).

Гуртки 🥁

Вокальна студія

Індивідуальний підхід, розкриття різнобічних талантів особистості, володіння природною мелодикою голосу, участь у театральних постановках, мистецьких акціях – все це практикує вокальна студія. Фахівці своєї справи навчають дітей співу. Наші учні є переможцями всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів. Саме спів обрав своєю професією наш випускник Назар Голей, нині соліст групи «FRANKO band».

Експериментальна лабораторія

Це сучасна інтерактивна освітня програма з хімії, біології для дітей 4-10 років. У спеціальній лабораторії діти на кілька годин стають справжніми «вченими»: проводять досліди, щоб дізнатися більше про те, як влаштований світ довкола. Таким чином в ігровому форматі діти відкривають чудовий та цікавий світ хімії через прості й безпечні експерименти. У рамках Експериментальної лабораторії проходитимуть цікаві інтерактивні заняття , на яких малеча буде проводити експерименти з фруктами і овочами, різними речовинами. У ході цих експериментів діти отримають відповіді на питання «З чого складаються продукти, які ми їмо?», «Що таке пігменти та для чого вони у продуктах харчування?» і т.д.

Робототехніка

Що таке робототехніка? А ви бачили щасливі очі дітей, які самостійно зробили робота, який рухається, виконує команди, може робити якусь корисну роботу? Ваша дитина на заняттях навчиться виготовляти та програмувати роботів. В подальшому зможе змагатися з штучним інтелектом. По своїй природі, робот - це механічний пристрій, який може бути запрограмований на виконання певних дій. Як показує досвід, найбільш заохочувальні види діяльності, які допомагають зацікавити дітей у високих технологіях, – це робототехніка та дизайн комп’ютерних ігор. Дитина в грі вивчає ази математики, фізики, програмування. Запрошуємо на заняття дітей з 8 років.

Секція зендокай-карате-до

Навіщо дитині займатися карате? Карате для дітей перш за все є відмінною системою психофізичної підготовки і направленням в потрібне русло дитячої енергії, яка б'є через край, адже діти займаються гімнастикою, розтяжкою, розвивають пам'ять і уважність, вчаться дисципліни, долають власну лінь і амбіції, адаптуються до різновікового колективу. Діти будуть захищені від згубного впливу вулиці, ледарства і неробства, стануть менше часу проводити за комп'ютером і більше спілкуватися з однолітками. В результаті діти зможуть постояти за себе, стануть сильнішими, більш дисциплінованими, впевненішими в собі, лояльно ставлячись при цьому до слабких і переможених. Карате - хороша підготовка малюка до школи.

Творча каламбурія

Креативність, нестандартне мислення, творчий підхід до справи – це риси, без яких неможливо досягти справжнього успіху в будь – якій сфері діяльності. Хто з батьків не мріє про щасливе і успішне майбутнє своїх дітей?! Творча каламбурня – це незвичайне і дуже захоплююче місце, де є можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками; створювати власними руками шедеври, які стануть неперевершеною прикрасою будь якого приміщення; об’єктом гордості Вашої дитини або оригінальним подарунком для мами, тата, бабусі чи дідуся! На заняттях у творчій каламбурні діти розвивають: дрібну моторику, що впливає на розвиток мови та мовлення, образне мислення, фантазію та творчі здібності.

Художня майстерня

Ми тісно співпрацюємо з обласною художньою школою, студією Марії Корпенюк. Навчити дитину малювати свій внутрішній світ, свої відчуття, передавати через малюнок власні образи, малювати свій світ… Діти не тільки вивчають певні техніки малювання, вони через малюнок передають свої емоції, настрої. Роботи наших учнів прикрашають дитячі виставки, інтер’ єри різноманітних установ. Учасники художньої майстерні приймають участь в різноманітних конкурсах та виставках. Заняття в художній студії перетворюють захоплення на майбутню професію.

Шахова школа

Чому ШАХИ? Хочете, щоб дитина була розумною, впевненою в собі, вміла ставити цілі і досягати їх? Шахи розвивають логічне мислення, вчать аналізувати, тренують пам’ять, розширюють коло спілкування, покращують успішність в школі (доведено). Ми навчимо Вашу дитину не просто думати, але й аналізувати. Розвинемо пам’ять, концентрацію та фантазію. Граючи в шахи, дитина навчиться логічно міркувати, прораховувати свої дії, передбачати реакцію суперника та порівнювати. Не проґавте моменту, коли дитина спрагла до знань. Що варто знати про шахову школу? Ми організовуємо шахові турніри, в яких діти мають можливість перевірити нові знання на практиці.

Варіанти прийому

вул. Биха, 10

Твоїй дитині у нас сподобається 🙌🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.