Масаж у м.Миколаїв - Лазерхауз

Лазерхауз

Масаж

Любов та турбота до себе не мають кордонів 🤍

Миколаїв, вул. Дунаєва, 39

Графік роботи: щодня з 9:00 до 21:00
www.laserhouse.com.ua/ua/nikolaev_massag

Послуги 👇🏻

Класичний масаж

Рекомендується для збереження гарної форми тіла, при низькій продуктивності, синдромі хронічної втоми. Основні прийоми – погладжування, розминання пальцями та долонями, постукування. Класичний загальний масаж розслабляє, знімає напругу м'язів, заспокоює нервову систему, покращує самопочуття.

Лімфодренажний масаж

Призначається при схильності до набряків, зашлакованості організму. Під час сеансу вплив здійснюється на лімфовузли. В результаті з організму виходить зайва рідина та токсини, активізується лімфоток, підвищується імунітет, нормалізується клітинний метаболізм.

Лікувальний масаж

Виконується за розпорядженням лікаря при міжхребцевих грижах, остеохондрозі, сколіозі та інших проблемах з суглобами. Це один із методів реабілітації після операцій, травм. Професійний лікувальний масаж активізує регенераційні процеси, прискорює відновлення тканин та клітин. Після проходження курсу зникають м'язові спазми і біль у суглобах, зміцнюється імунітет, прискорюється обмін речовин.

Розслаблюючий масаж

Ефективний при психоемоційному дискомфорті, безсонні, стресах. Після сеансів зникає подразнення та тривожність, піднімається настрій, збільшується стресостійкість, підвищується працездатність.

Спортивний масаж

Призначений для спортсменів та людей, які регулярно відчувають великі фізичні навантаження. Спортивний мануальний масаж виконується перед змаганнями та тренуваннями. Використання ароматичних олій під час сеансу протипоказане. Процедура спрямована на поліпшення еластичності зв'язок та рухливості суглобів, підтримання тіла в добрій формі. Усуває набряклість, зменшує больові відчуття, стимулює мікроциркуляцію та клітинний метаболізм.

Антицелюлітний масаж

Розроблений для усунення «апельсинової шкірки». Виконується зазвичай на зонах, схильних до целюліту: руках, сідницях, стегнах. Основні прийоми – стискання та розтягування шкірних покривів. Антицелюлітний масаж у Миколаєві – популярна процедура. Після курсу зменшуються локальні жирові відкладення, підтягується шкіра, вирівнюється рельєф. Паралельно з цим прискорюється лімфо- і кровообіг, організм очищається від продуктів розпаду.

Варіанти прийому

вул. Дунаєва, 39

Чекаємо на тебе 🙌🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.