Сторінка бере участь у пошуках:

Юридичні послуги у м.Вінниця - Закон і Фінанси

Закон і Фінанси

Юридичні послуги

Працюємо на результат, якого очікує клієнт ⚖️

Вінниця, вул. Архітектора Артинова 5/1

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-18:00
laf.com.ua

Послуги 👇🏻

Захист у криміналі

Своєчасне звернення до адвоката у кримінальних справах є однією з ключових складових для досягнення позитивного результату у Вашій справі.

Адвокат по сімейному праву

Ми допоможемо вам розв’язати будь-які проблеми, що виникають в сімейних справах. Наш адвокат не лише розкаже про ваші права, але й допоможе вийти найкраще з ситуації, що склалась.

Автоюрист

Автоюристи нашої компанії професійно захищають водіїв від фальсифікацій обставин ДТП та від неправомірних дій співробітників Поліції.

Адвокат по кредитах: судові суперечки з банками

Надаємо повну юридичну допомогу у справах з валютними кредитами та банкрутствах фізичних осіб.

Адвокат з податкових питань

Наш адвокат розкаже, як мінімізувати сплату податків не порушуючи чинного законодавства, надасть юридичну допомогу у розв’язанні питань у сфері оподаткування та у багатьох інших питаннях даної категорії.

Адвокат з питань нерухомості

Надаємо юридичну допомогу для громадян і бізнесу з питань купівлі та продажу комерційної нерухомості, промислової нерухомості, житлової нерухомості, земельних ділянок під житлове та комерційне будівництво, агропромислових підприємств і фермерських господарств.

Послуги для бізнесу

Допомога компетентного адвоката, що володіє всіма тонкощами законодавства України і досконально знає процесуальні норми, гарантує спокійне ведення бізнесу та найбільш прийнятний для клієнта результат.

Адвокат з міграційного права

Складаємо повний пакет необхідних документів, а також отримаємо всі необхідні довідки та дозволи, позбавивши вас бюрократичного спілкування з десятками державних службовців.

Варіанти прийому

вул. Архітектора Артинова 5/1

Ви можете нам довіритися ✍🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.