Сторінка бере участь у пошуках:

Масаж у м.Івано-Франківськ - Kaspa

Kaspa

Масаж

Подаруйте собі 100% відновлення сил ☯️

Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 8А

www.kaspa.com.ua

Послуги 🌺

Масаж спини

Масаж спини зніме біль в спині, допоможе при остеохондрозі, зміцнить м’язи спини, розслабить та зніме втому.

Лікувальний масаж

Масажист розслаблює м’язи та працює з тригерними точками, що впливають на біль. Позбавить вас від головного болю, болю в спині, шиї, попереку, ногах, руках.

Спортивний масаж

Якщо ви займаєтесь спортом, і вам потрібно відновитися, зняти кріпатуру та втому у м’язах — цей масаж для вас. Включає лімфодренаж на спеціальному апараті, що допоможе швидше відновитися.

Загальний (класичний) масаж

Масаж всього тіла (окрім голови). Має розслаблюючий та лікувальний ефект. Допоможе зняти втому, стрес, покращить настрій та самопочуття.

Антицелюлітний масаж

Допоможе позбавитись целюліту. Масаж робиться на таких зонах: гомілки, живіт, талія, стегна, сідниці. Особливість цього масажу в нашому кабінету — не залишає синців на тілі.

Оздоровчий масаж

Якщо у вас сидяча чи офісна робота, то цей масаж допоможе зняти втому в шийному відділі, позбавить головного болю, зменшить набряклість та артеріальний тиск.

Флоатинг

Це найефективніший і найшвидший метод глибокого розслаблення і відновлення сил, що дозволяє швидко зупиняти стрес і занепокоєння людини, а також підвищує загальні захисні сили організму.

Варіанти прийому

вул. Пилипа Орлика, 8А

Приходь у простір спокою для твого тіла і душі 🌿

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.