Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Полтава - Karat Dental

Karat Dental

Стоматологія

Клініка для всієї родини 👫🏻👶🏻

Полтава, вул. Європейська, 110

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-19:00 | СБ 09:00-14:00
karat-dental.com.ua

Послуги 👇🏻

Ортодонтія

Часто ми розглядаємо нерівні зуби і неправильний прикус як суто естетичну проблему. На ділі ж проблема значно глибша, а її наслідками є погана дикція, клацання та дискомфорт у суглобах при пережовуванні їжі, головні болі, швидке стирання зубної емалі через неправильне навантаження, травмування слизової рота, проблеми з ШКТ, частіше ураження карієсом й навіть проблеми з поставою та хребтом. А ще диспропорції обличчя, його «перекоси», швидка поява мімічних зморшок, нечіткі вилиці. Не говорячи вже про психологічний аспект та самооцінку.

За допомогою спеціальних ортодонтичних конструкцій змінюється положення зубів у зубному ряду, при цьому нормалізується робота жувальних м’язів та розвиток щелепної кістки. Ці конструкції створюють помірний тиск на зуби та щелепи. Для виправлення прикусу ми використовуємо: брекет-системи, капи, пластини тощо.

Відбілювання зубів

Для того, щоб відбілити зуби в нашій клініці, існують методики із застосуванням кап (домашнє) і професійне відбілювання.

При домашньому відбілюванні капа виготовляється за зліпком зубів і наповнюється гелем, який буде поступово виділятися і, таким чином, забезпечувати білизну зубного ряду. Надалі вироби застосовуються пацієнтами в домашніх умовах.

Метод фотовідбілювання дозволяє освітлити емаль за одне відвідування. Це проста і доступна процедура, яка дає моментальний результат. Процедура триває близько години. Метод заснований на використанні спеціальної лампи. На зубну емаль наноситься відбілюючий гель, що містить перекис водню.

Карієс та його лікування

Для лікування карієсу проводиться механічна та медикаментозна обробка каріозної порожнини зуба, в подальшому дефект закривається за допомогою реставраційного фотополімерного матеріалу.

Професійна гігієна

Зберегти зуби і ясна здоровими – справа реальна. Для цього потрібно проводити регулярну санацію ротової порожнини та професійну гігієну. Зараз майже немає людей із здоровими зубами. Кава, перекуси протягом дня приводять до того, що зуби не встигають відновити свій природний захист від шкідливих речовин.

У нашій клініці — це система лікувально-профілактичних заходів, які направлені на профілактику виникнення та прогресування захворювань порожнини рота.

Хірургічна стоматологія

Якщо є хоч один шанс зі ста врятувати «життя» зуба, наші фахівці будуть за нього боротися. Але коли видалення є неминучим використовуються настільки ефективні анестетики, що біль ви точно не відчуєте. Максимум – легкий дискомфорт під час маніпуляцій.

Стоматологія для вагітних

Вагітність – це такий період в житті жінки, коли в організмі відбувається величезна кількість фізіологічних та гормональних змін. І всі проблеми зі здоров’ям, які виникають в цей період, можуть відбитися на здоров’ї дитинки. Стоматолог входить до переліку обов’язкових фахівців для відвідування під час вагітності. Ми можемо вчасно виявити захворювання і призначити безпечне лікування та слідкувати за гігієною порожнини рота.

Імплантація

Зубні імплантати є найкращими «замінниками» хворих зубів. Вони можуть бути рішенням для тих людей, які втратили один зуб або кілька через захворювання пародонту, ускладнень карієсу або з іншої причини.

Зубні імпланти мають однаковий зовнішній вигляд, функціональність і дають таке ж відчуття, як свої власні зуби. Догляд за ними — як за природними зубами. Зубний імплантат (імплант) можна назвати копією справжнього зуба, який служитиме вам довгий період часу.

Дитяча стоматологія

В залежності від того, який ступінь розвитку захворювання діагностується в кожному конкретному випадку, лікарі можуть рекомендувати різні варіанти лікування карієсу молочних зубів у дітей.

На ранніх стадіях найактуальніше застосовувати ремінералізацію або фторування — ще є можливість відновити цілісність емалі. На більш пізніх етапах зуб від карієсу очищується механічним способом, після чого встановлюється пломба, яка застигає під впливом світла.

У період, коли у підлітків відбувається зміна молочних зубів на постійні, регулярне відвідування стоматолога стає ще більш важливим. Своєчасне лікування карієсу постійних зубів у дітей дає можливість запобігти цілій низці хвороб, які можуть розвинутися в майбутньому.

Протезування

Протезування в стоматології — це косметична реконструкція або відновлення відсутніх зубів. Досягнення сучасної стоматології дають широкі можливості для використання різноманітних методів для кожного окремого випадку.
 Загалом є три види зубних протезів: незнімні, частково-знімні, знімне протезування.

Лікування пародонтозу

Фахівці нашої клініки борються з хворобами пародонту в кілька етапів:

- Чищення над’ясневих зубних відкладень (чистка Air-flow);
- Усунення травмувальних чинників (нависаючого краю пломб, коронок), протезування за відсутності великої кількості зубів;
- Видалення під’ясневих зубних відкладень. Проводимо очищення коренів за допомогою щадного для емалі та дентину ультразвукового апарату;
- Шинування зубів;
- Антибактеріальна і протизапальна терапія;
- Призначаємо курс лікування: полоскання і препарати для видалення інфекції між зубами.

Зуби «мудрості»

Восьмі зуби в зубному ряді, вони ж треті моляри. Як правило, вісімки виростають набагато пізніше за постійні зуби, приблизно в період з 18 до 27 років, іноді пізніше. Нерідко зуби мудрості видаляються, як у зачатках, так і в процесі або після прорізування.

Естетична реставрація

Реставрація — це відновлення форми частково зруйнованого зуба за допомогою композитних матеріалів. Коли пошкодження незначні, стоматолог встановлює пломбу. Якщо ж руйнується частина коронки – лікар реставрує зуб: за допомогою матеріалів, що точно відтворюють відсутній фрагмент за формою і кольором.

Реставрація зубів – чудовий спосіб відновити форму і колір зубів та усунути дефекти посмішки.

Такі маніпуляції проводяться не тільки для відновлення фізіології зуба, але й для поліпшення естетики. Навіть у тих випадках, коли в пацієнта немає ніяких скарг, крім естетичних.

Варіанти прийому

вул. Європейська, 110

Ласкаво просимо до Вашої мрії 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.