Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Харків - I am dancer

I am dancer

Школа танців

Ми здійснюємо ваші мрії💭

Харків, вул. Дівоча, 6Б

Види танців 💃🏻

Латіна

(Бальні танці + сальса, бачата, аргентинське танго)

Стретчинг

Це чудова можливість покращити свою гнучкість, підвищити стійкість до стресу і відчути гармонію зі своїм тілом. Заняття проходять під контролем досвідчених інструкторів, які допомагають безпечно і ефективно розтягнути м'язи, зменшити рівень напруження та попередити травми.

Стретчинг корисний не тільки для танцюристів, але і для всіх, хто бажає в загальному покращити свій фізичний стан, збільшити рухомість суглобів та підвищити тонус м'язів. Цей вид тренувань допомагає поліпшити кровообіг, циркуляцію, поставу та зменшити біль у спині. Стретчинг - це інвестиції в ваше здоров'я та самопочуття.

Спортивні бальні танці

Спортивні бальні танці спрямовані на вивчення і вдосконалення техніки бальних танців. Освоївши цей вид мистецтва, ви зможете впевнено вставати на танцювальний паркет і прикрасити будь-яку світську подію. Навчання бальним танцям - це не тільки можливість зайняти високі місця на спортивних змаганнях, але і шанс поліпшити свою фізичну форму, координацію, гнучкість та витривалість.

Хореографія

Танці є відмінним способом відпочити після робочого дня, знайти нових друзів або просто позбавитися від стресу. Також танці допоможуть вам покращити своє фізичне здоров'я, підвищити витривалість і впевненість в собі. Хореографія відкриває неймовірний світ творчості і самовираження через рух, підкреслюючи вашу індивідуальність.

Підбір партнеру

Допоможемо Вам знайти ідеального партнера для спільного тренування та виступів. Професійні інструктори школи оцінять Ваш рівень майстерності, стиль танцю, особистісні характеристики і врахують Ваші побажання, щоб знайти партнера. Вони забезпечать, щоб Ви могли комфортно спілкуватися та ефективно працювати разом, щоб досягнути максимального прогресу в танці.

Варіанти прийому

вул. Дівоча, 6Б

Навчимо вас танцювати 💃🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.