Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Полтава - Ідеал

Ідеал

Стоматологія

Лідер вашого міста 💎

Полтава, пл. Незалежності, 1Б

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-20:00 | Сб-Нд: 09:00-16:00
ideal.poltava.ua

Послуги 👇🏻

Лікування зубів

У нашій клініці робота стоматолога-терапевта зводиться до таких етапів: діагностика, профілактика і безпосередньо лікування. Всі діагнози ставляться при ретельному зборі анамнезу з урахуванням клінічної картини і підтверджуються рентгенодіагностики. Лікування зубів здійснюється за допомогою професійного, сучасного обладнання, перевірених методів лікування і високоякісних матеріалів. Багато уваги приділяється кольором і фактурою поверхні пломби, що дуже важливо в естетично значущою зоні.

Імплантація

Перед імплантацією зубів проводяться додаткові методи обстеження: рентген діагностика, комп'ютерна томографія. Ці процедури потрібні для того, щоб визначити обсяг кістки і її щільність. Від цих показників буде залежати довжина і ширина імплантату.

Чому імплантація зубів? Найбільший плюс в тому, що при дефекті одного зуба нам не потрібно обробляти два сусідніх для фіксації мостоподібного протеза. Можливість заміщати великі ділянки адентії без застосування знімних або условнос'ёмних конструкцій. І найголовніше - ви назавжди можете забути про дискомфорт повного знімного протезу.

Відбілювання зубів

- Air Flow. Зуби очищають за допомогою суміші, що включає повітря, воду і м'який абразивний порошок. Субстанція подається під тиском і видаляє пігментований зубний наліт. Така методика дозволяє освітлити зуби на 2 тони
- Zoom3. На зуби наносять спеціальний гель, активація якого відбувається під впливом спеціального світла. Відбілити зуби можна на 8-12 тонів.

Виправлення прикусу

- Ортодонтичні пластинки (щоб вирівняти зуби в них застосовуються петлі, дужки, пружини, виготовлені з дроту; система підходить для вирівнювання одного-двох зубів, нею ж закривають треми і діастеми, в основному, у дітей)
- Трейнери - пре-ортодонтичні апарати, які знімають надлишковий тиск на зуби і щелепи
- Брекети

Лікування зубів уві сні

По можливості лікарі намагаються уникати зайвої фармакологічного навантаження на організм, і, якщо ваш малюк спокійно переносить візити до лікаря і серйозні стоматологічні маніпуляції краще обмежитися традиційним підходом.

В амбулаторній практиці для лікування приймаються тільки ті діти, чий стан здоров'я не викликає сумніву. Ми відкриті для питань і консультацій!

Протезування зубів

Протезування може бути незнімним (вініри, вкладки, накладки, мостовидні протези, металокерамічні коронки, безкаркасна кераміка і т.д.), умовно знімним (бюгельні протези з фіксацією на Кламер, протези з фіксацією на телескопічні коронки і ін.) І повне знімне протезування (повний знімний протез).

Лікування ясен

Ми допомагаємо пацієнтам самого різного профілю: від планових оглядів і невеликих процедур з чищення ясен і порожнини рота до лікування складних хвороб ясен. Професійний колектив лікарів проконсультує вас і запропонує оптимальний варіант лікування. Вартість лікування ясен невисока, тому наші послуги доступні всім людям, які піклуються про здоров'я зубів і ясен. Не забувайте, своєчасне звернення до стоматолога дозволяє заощадити не тільки час і гроші, але і не стикатися з більш серйозними проблемами.

Варіанти прийому

пл. Незалежності, 1Б

Чекаємо вас у стоматології майбутнього 🦷

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.