Сторінка бере участь у пошуках:

Приватна школа у м.Вінниця - Hub School

Hub School

Приватна школа

Якісні знання із задоволенням 📎

Вінниця, вул. Пирогова, 80А

Графік роботи: щодня з 08:30 до 20:30
hubschool.com.ua

Освітні програми 📔

НУШ

Мета НУШ – виховати інноватора та громадянина, який вміє ухвалювати відповідальні рішення та дотримується прав людини. Замість запам’ятовування фактів та понять учні набуватимуть компетентностей. Це – динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність.

НУШ англомовна

АнгломовнаНУШ — це програма НУШ з поступовим введення англійської мови у викладання предметів, починаючи з 1-го класу. Тобто з 1 класу, крім стандартних уроків англійської мови, дітям додають в звичайні уроки англомовні назви предметів та понять. І це додавання англійської мови поступово збільшується з кожним роком.
Першокласники не мають великого англомовного навантаження, а додавання мови відбувається органічно та поступово.

НУШ + Сінгапурська математика

Сінгапур уже не перший рік у топі країн за рівнем математичної грамотності 15-річних учнів, що вимірює міжнародне дослідження PISA. Ви натрапите навіть на словосполучення “Сінгапурська математика”, під яким розуміють методику навчання математики, що розробив Національний Інститут освіти Сінгапуру в 1982 році. Методисти Сінгапуру вивчили досвід багатьох країн, проаналізували наявні на той час методики навчання математики і створили свій мікс.

Інтелект України

Особливості проєкту:

- посилена увага до предметів природничо-математичного циклу;
- навчання на основі власних відкриттів;
- практична спрямованість навчання;
- посилена увага до вивчення англійської мови;
- патріотична спрямованість навчання.

Навчання відбувається в інтенсивному темпі по спеціальних підручниках та зошитах.

Курси

IT та дизайн, художня та творча студії, робототехніка, підготовка до ДПА та ЗНО, дошколярик, кулінарні майстер-класи, профорієнтація, швейні та столярні курси.

Варіанти прийому

вул. Пирогова, 80А

📍Маємо ще дві філії у місті

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.