Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Миколаїв - Гранд

Гранд

Стоматологія

Філософія здорової посмішки 🙂

Миколаїв, вул. Мала Морська, 24/4

Графік роботи: ПН–ПТ: 9:00–18:00
www.grand-clinic.mk.ua

Послуги 👇🏻

Встановлення брекет-системи

Для виправлення дефектів постійного зубного ряду ми проводимо лікування на брекетах, керуючись естетичними вподобаннями пацієнтів і клінічною ситуацією загалом.

Використовуємо якісні брекет-системи провідних світових виробників.

Протезування

- Незнімне
- Знімне протезування
- Мікропротезування

Хірургія

- Видалення атипових восьмих зубів
- Атравматична сепарація коренів зубів
- Імплантація
- Синус ліфтинг

3-D томографія

Комп'ютерна томографія - це тривимірне зображення ваших зубів. Одна з найточніших діагностик у стоматології на даний момент. З її допомогою лікар може виявити те, чого не видно просто в роті, навіть зі збільшенням.

T-Scan діагностика прикусу

Ми пропонуємо унікальну технологію комп'ютерної діагностики - T-Scan. Завдяки цій методиці можна домогтися ідеального контакту зубів і ідеального розподілу на них навантаження.

Декорування зубів

Якісний страз на вашому зубі, що імітує діамант, від оригіналу навряд чи хто-небудь відрізнить. Безліч його граней розподіляють світло, яке потім повністю відбивається від дзеркальної основи і робить вашу посмішку дійсно сяючою. Причому ограновування проводиться під контролем комп'ютерної автоматики і не втрачає блиску з часом.

Дентальна гігієна

Незадовільна гігієна порожнини рота спричиняє появу зубного нальоту, зубного каменю, все це призводить до зміни їхнього кольору та порушення естетики, появи неприємного запаху з рота.

Крім індивідуальної гігієни порожнини рота є гігієна професійна, яку необхідно проводити у стоматолога один раз на півроку, в окремих випадках один раз на 3-4 місяці. Потрібна вона для видалення зубних відкладень, що не піддаються зубній щітці: зубного каменю, який травмує ясна, і м'якого зубного нальоту, який накопичується у важкодоступних місцях, являючи собою сприятливе середовище для численних мікроорганізмів.

Дитяча стоматологія

Стоматологія для дітей має серйозні відмінності від дорослої, адже питання розвитку та патології зубощелепної системи в дітей тісно пов'язані із загальними захворюваннями та процесами росту дитини.

Вчасні та регулярні відвідування дитячого стоматолога допоможуть не лише розпізнати різноманітні патологічні процеси, а й мають створити в дитини позитивне ставлення до стоматолога.

Озонотерапія

Озонотерапія - це сучасний метод безмедикаментозного та ефективного впливу на організм за допомогою озону, найчастіше застосовується для омолодження шкіри, виведення шкідливих речовин, розщеплення жирів тощо. Метод абсолютно безпечний і спрямований на боротьбу з порушенням обмінних процесів. Під час процедури вводиться спеціальний медичний озон, що має системну і місцеву дію.

Під час озонотерапії використовується механізм лікування активним киснем, насичуючи ним організм, ми активізуємо організм на відновлення і регенерацію.

Відбілювання зубів

Білі зуби - безумовно, мрія кожного. В умовах сучасного життєвого ритму, вживаючи такі незамінні продукти, як чай, кава, шоколад тощо, наші зуби неминуче втрачають первозданну білизну й естетику.

Сьогодні, завдяки використовуваним у нашій клініці системам професійного відбілювання BEYONDMAX 5 (США), а також Opalescence (США), мрія про сліпучу білу посмішку стає реальністю.

Естетична косметологія

Наш кабінет пропонує своїм клієнтам новітні технології в галузі терапевтичної косметології.
Грамотне поєднання методик, раціональна послідовність їх проведення, а також індивідуальний підбір для кожного пацієнта дає змогу отримати стабільний позитивний результат.

Вектор-терапія

Вектор терапія - додатковий метод досягнення позитивного результату під час лікування пародонту. На превеликий жаль опортуністичні бактерії спричиняють у пародонті запальні реакції (пародонтит). Якщо не лікувати пародонтит, то можна втратити тканини, що підтримують зуб (пародонтальні зв'язки, кістку).

Вектор-терапія має на меті видалення м'яких зубних відкладень, а також твердих під- і над'ясенних зубних відкладень. Зубні відкладення - основне джерело інфекції в пародонтальних кишенях.

Варіанти прийому

вул. Мала Морська, 24/4

Ласкаво просимо до клініки 🤍

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.