СТО у м.Полтава - Good Auto Service

Good Auto Service

СТО

Якісний та доступний сервіс 🚙

Полтава, Харківське шосе, 13

Графік роботи: ПН-СБ: 08:00-17:00
sto.goodauto.ua

Послуги 👇🏻

Комп’ютерна діагностика

Розраховувати на інтуїцію не варто, якщо проблеми з авто. Помітили щось незвичне при їзді – краще звернутися на сервіс. Наші майстри на професійному обладнанні роблять діагностику авто. Після проведення даної послуги ви отримаєте спеціальний акт із результатами, де перераховуються усі несправності.

ТО автомобілів різних брендів

Основне завдання ТО – не допустити поломок та несправностей, ймовірність появи яких у певний період є досить високою.
Технічне обслуговування (ТО) зазвичай включає проведення обов'язкових перевірок (наприклад, заміну масла в двигуні після пробігу 15 тисяч кілометрів).

Заміна оливи ДВЗ

Моторне мастило – це речовина з дуже складною хімічною формулою. Але якщо коротко, з часом масло старіє, його компоненти розпадаються і перестають виконувати свої функції. Тому стара олива стає неефективною та потребує заміни. Фахівці рекомендують одночасно замінити і масляний фільтр для кращого результату.

Заміна оливи ДВЗ

Моторне мастило – це речовина з дуже складною хімічною формулою. Але якщо коротко, з часом масло старіє, його компоненти розпадаються і перестають виконувати свої функції. Тому стара олива стає неефективною та потребує заміни. Фахівці рекомендують одночасно замінити і масляний фільтр для кращого результату.

Розвал-сходження, 3D стенд

Регулювання розвалу-сходження - необхідна частина будь-якого ремонту передньої підвіски. За допомогою виставлення кута нахилу коліс відбувається їх регулювання.
Ми тримаємо під контролем кожний етап ремонту авто, тому регулювання коліс відбувається на спеціальному стенді. Рекомендуємо робити розвал-сходження коліс раз на півроку, поєднавши з сезонною зміною гуми.

Фарбування авто, кузовні роботи

Привабливість зовнішнього вигляду автомобіля багато в чому визначається якістю фарбування кузова та станом лакофарбового покриття (ЛКП). Нова блискуча машина тішить око щасливого власника. Але поступово свою справу роблять сонце, вода, що вилітають з-під коліс камінці та пісок, дрібні та не дуже дорожньо-транспортні пригоди. Фарба тьмяніє, з'являються невеликі подряпини та сколи, а там недалеко і до перших ознак корозії. І якщо зі втратою краси ще можна примиритися, то іржа подібна до ракової пухлини, яка здатна привести до необхідності заміни окремих елементів кузова. Порівнявши вартість фарбування з цінами на кузовні запчастини, доведеться визнати, що пофарбувати все-таки дешевше.

Детейлінг, хімчистка, полірування

Детейлінг - це комплекс послуг, які спрямовані на очищення автомобіля та його частин. У чому різниця між дітей лінгом та мийкою? Помити автомобіль може кожен, а ось послуга дітейлінгу виконується досвідченими майстрами з використанням правильних методів та високоякісних очисних засобів, які не шкодять оббивку і не залишають подряпин та пошкоджень на покритті авто. Головна перевага детейлінгу - після нього ваш автомобіль виглядатиме, як новий і не лише ззовні.

Комплексна діагностика

- Діагностика двигуна
- Діагностика ходової частини
- Діагностика гальмівної системи
- Діагностика стану і рівня технічних рідин
- Діагностика комп’ютерна

Варіанти прийому

Харківське шосе, 13

Чекаємо Вас на сервісі! 👍🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.