Стоматологія у м.Одеса - Geneva

Geneva

Стоматологія

Місце Вашої сяючої посмішки 🦷

Одеса, вул. Базарна 92

Графік роботи: ПН - ПТ 10:00 - 18:00
genevaclinic.com.ua

Наші послуги 👇🏻

Дитячий стоматолог

Складність такої стоматології полягає в тому, що діти не до кінця розуміють, як треба себе вести, перебуваючи в стоматологічному кріслі. Саме через це дитячий стоматолог зобов’язаний бути професіоналом високого рівня, який вміє знайти особливий підхід до кожного маленького пацієнта.

Імплантація зубів

- У клініці консультують та оперують хірурги-імплантологи високого класу, що спеціалізуються на складних клінічних випадках
- Складаємо індивідуальний план лікування кожного пацієнта
- Ми використовуємо кілька систем імплантації економ, оптимального та преміум класу

Лікування ясен

Багато хто й не підозрює, що такі нешкідливі, на перший погляд симптоми, як кровотеча ясен і мізерні больові відчуття при чищенні зубів, можуть свідчити про початок серйозного захворювання. Пародонтит – це запальний процес в тканинах, які підтримують зуб в кісткі. Він може бути локалізованим, тобто запалення відбувається на малому сегменті зубів, або генералізованим – великі запалення ясен. Якщо вчасно не звернутися до фахівця, то з часом можна втратити абсолютно здорові зуби.

Лікування каналів під мікроскопом

У сучасній стоматології, завдяки мікроскопу, лікар може розглянути зубний канал, діагностувати захворювання і призначити потрібне лікування. За допомогою оптичного збільшення та безтіньового освітлення мікроскопа, можна легко виявити і усунути перешкоду з будь-якого кореневого каналу, навіть з його апікальної частини.

Протезування зубів

За допомогою сучасних матеріалів, які старанно підбираються в лабораторії, протези є повністю інертними і ніяк не впливають на м’які тканини в порожнині рота. Нинішні каркаси і кріплення для протезів, в основному, виробляються з металу. При знімному протезуванні також використовується пластмаса.

Фіксація брекетів

У кліниці ортодонтичний прийом пацієнтів веде чудовий фахівець з величезним досвідом роботи – Теперєв Олег Олегович. Він працює з зовнішніми металевими, керамічними брекетами. У своїй практиці використовує різну ортодонтичну апаратуру для відновлення прикусу.

Видалення зубів

- Власна повноцінна операційна
- Власний комп’ютерний томограф
- Видалення зубів за допомогою п’єзохірургічного апарату без ускладнень
- Безпека та дотримання стандартів

Професійна гігієнічна чистка зубів

Професійна гігієнічна чистка зубів є невід’ємною частиною регулярного догляду за порожниною рота і грає важливу роль в підтримці здоров’я зубів та ясен. Ця процедура, що виконується стоматологом, спрямована на видалення зубного нальоту, зубного каменю і пігментації, а також на забезпечення повної гігієни порожнини рота. Вона допомагає запобігти розвитку захворювань ясен, карієсу та інших проблем, пов’язаних з порожниною рота.

Варіанти прийому

вул. Базарна 92

Чекаємо саме на Вас! 🩺

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.