Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес у м.Одеса - Fitness Stadium

Fitness Stadium

Фітнес

Твоє місце сили

Одеса, вул. Маразліївська, 1/20

Графік роботи: ПН-ПТ 07:00-22:00 | СБ-НД 09:00-21:00
www.fstadium.club

Наші послуги 👇🏻

Масаж

Масаж допомагає зняти напругу, стрес і втому, що особливо актуально для людей, які ведуть активний спосіб життя або займаються спортом.

Басейн

Занурення у воду стає прекрасною можливістю для виконання фізичних вправ з найбільшою ефективністю і мінімальним навантаженням на суглоби і м'язи.

Групові заняття

Клієнтам, які обирають групові заняття, це дає можливість займатися спортом у приємній та мотивуючій атмосфері. Вони отримують можливість тренуватися разом з людьми, які мають схожі цілі та інтереси. Крім того, під час таких занять з'являється можливість досягати кращих результатів завдяки взаємній підтримці та змаганням. Групові тренування також дозволяють економити час та кошти, оскільки один тренер може працювати з декількома людьми одночасно.

Йога

Йога - це вікова практика, яка веде до гармонії тіла і розуму. Практика йоги допомагає зняти стрес, зміцнити м’язи і згладити відчуття напруги, а також покращити гнучкість тіла і позитивно впливає на розум.

Персональний тренінг

Персональний тренінг має безліч переваг для клієнта. По-перше, тренер розробляє індивідуальну програму тренувань, враховуючи потреби, можливості та обмеження клієнта, що дозволяє досягнути максимальних результатів. По-друге, тренер надає постійну підтримку та мотивацію, що допомагає клієнту зберегти мотивацію і зосередженість на досягненні своїх цілей.

Варіанти прийому

вул. Маразліївська, 1/20

Приходьте за гарним тілом до нас! 💪🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.