Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес у м.Одеса - Формула

Формула

Фітнес

Wellness-клуб преміум классу

Одеса, пров. Чайковського, 12

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-20:00 | СБ 09:00-20:00
formula.od.ua

Наші послуги 👇🏻

Басейн

Басейн - це ідеальне місце для проведення різних видів тренувань. Він дозволяє займатися плаванням, яке є відмінною аеробною активністю, що сприяє зниженню ваги і підтримці здорової фізичної форми. Крім того, плавання стимулює роботу всіх груп мускулів, покращує гнучкість тіла та координацію рухів.

Тренажерний зал

Тренажерний зал є необхідною послугою для тих, хто хоче досягти оптимального фізичного стану та позбутися зайвих кілограмів, а також покращити загальну якість життя.

Сквош

Гра в сквош сприяє розвитку мускулатури, зростанню фізичної витривалості та покращенню координації рухів. Крім того, гра в сквош відмінно розвиває такі якості, як швидкість, гнучкість та витривалість.

Авторські групові тренування

Командний формат тренування надає додатковий стимул та мотивацію, оскільки учасники знаходяться в одній команді, підтримують один одного та виконують завдання разом. Це стимулює додаткове згуртування групи, а також позитивно впливає на моральний настрій та емоційний стан клієнтів.

Ресторан

Здорова їжа для тих, хто зголоднів після тренування.

Дитячий фітнес

Дитячий фітнес допомагає виховати у дітей правильні звички щодо фізичної активності, що важливо у сучасному світі, коли діти все більше часу проводять за комп'ютерами та іншими гаджетами.

Плавання для вагітних

Вагітні жінки, які відвідують заняття з плавання, отримують безліч користі для свого фізичного та емоційного стану. Плавання дозволяє зменшити навантаження на спину та суглоби, полегшує біль у ногах і спині, а також знижує набуття надмірної ваги.

Варіанти прийому

пров. Чайковського, 12

Чекаємо у нашому клубі 🥀

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.