Сторінка бере участь у пошуках:

Фітнес у м.Миколаїв - FitCurves

FitCurves

Фітнес

Ваша стрункість та здоров'я – наша головна мета 🎯

Миколаїв, пр-т. Центральний, 18В

Графік роботи: щодня з 09:00 до 20:00
fitcurves.org/ua/clubs/nikolaev

Послуги 👇🏻

Круг Fitcurves

30-хвилинне кругове тренування FitCurves включає в себе 5 елементів фітнесу, які необхідні для зміцнення здоров’я і боротьби з зайвою вагою:

- розминка,
- кардіо навантаження,
- силове навантаження,
- заминка,
- розтяжка.

Під час кругового тренування FitCurves ви чергуєте роботу на тренажерах і відновлювальних станціях, таким чином отримуючи кардіо- і силове тренування всього за 30 хвилин. Опрацьовуєте основні групи м’язів, при цьому спалюючи до 500 кілокалорій.

Обладнання

Обладнання FitCurves розроблено фізіологами з урахуванням особливостей жіночого організму. Тренажери працюють на основі гідравлічного опору (аналогічно аква-аеробіці), який створюється шляхом тиску рідини в циліндрі, на відміну від стандартних блочних тренажерів. Таке обладнання потребує зусиль в двох напрямках, тому під час тренування задіяні всі групи м’язів. Також це дає можливість плавно змінювати діапазон навантаження і уникати ударних навантажень на суглоби і сухожилля.

Програма харчування

Програма управління вагою FitCurves — це 3-х фазна система харчування, в основі якої лежить відновлення метаболізму. Вона не тільки дозволить вам схуднути, але й позбавить від необхідності постійного сидіння на дієтах. Коли ви досягнете своєї мети, ви точно будете знати. як утримувати свою вагу в нормі. Результативність програми підтверджена міжнародними науковими дослідженнями протягом більше ніж двадцяти років і успіхами мільйонів жінок, яні навчились керувати своєю вагою без виснажливих дієт.

Варіанти прийому

пр-т. Центральний, 18В

📍Друга адреса: вул. Корабелів,14

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.