Фітнес клуб у м.Харків - Феромон

Феромон

Фітнес клуб

Будь краще🧘

Харків, пр. Гагаріна, 174-Е

Графік роботи: ПН-СБ 8:00-21:00 | НД 10:00-18:00

Послуги 💪🏾

Аbl & Аbs

Послуга спрямована на розвиток пресових м'язів. Дана програма включає в себе набір спеціально розроблених вправ для проробки як верхніх, так і нижніх і косих м'язів живота.

Фітнес

- Атлетичний
- Боді
- Drive
- Intensive
- Mix
- Pound
- Power

Пілатес

Комплексна фізична тренувальна система, що поєднує елементи йоги, бодібілдингу та стрейчингу. Націлена на розтягнення і зміцнення м'язів, зменшення стресу і поліпшення загального самопочуття.

TRX

- Stretching
- Functional
- Mix

Зумба

Зумба - це не тільки ефективні вправи для всього тіла, але і веселощі, позитив та заряд енергії на весь день. Вона поєднує в собі елементи різних танцювальних стилів та аеробіки, чим не тільки сприяє загальному схудненню і підвищенню витривалості, але й стимулює роботу серця.

Gliding

Унікальна можливість розвитку балансу і витривалості, використовуючи спеціальне обладнання - так звані глайдери. Ця тренувальна програма включає ряд вправ, які допомагають тренувати всі групи м'язів, покращують координацію і значно підвищують фізичну форму.

Kangoo

Кangoo - це динамічне заняття в спеціальних взуттях на пружинах, що гарантує системне зміцнення м'язів і підвищення витривалості. Виконуючи вправи на Kangoo Jumps, ви активуєте 90% м'язів тіла, спалюєте калорії, покращуєте баланс і координацію.

Step & aerodance

Танцювальна аеробіка розвиває координацію, гнучкість, виносливість, а також допомагає формувати гарну фігуру. Step & aerodance - це не лише активність для здоров'я, а й чудовий спосіб розвивати свою соціальну сферу, налагоджувати контакт з іншими людьми та підвищувати самооцінку.

Джампінг

Новітній тренд фітнесу, що передбачає активні вправи з використанням спеціальних батутів і вже встиг захопити любителів здорового способу життя. Ця послуга в нашому фітнес-клубі забезпечує не лише веселощі, але ще й ефективний кардіотренінг.

Варіанти прийому

пр. Гагаріна, 174-Е

📍Маємо ще п'ять філій по місту📍

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.

Сторінка бере участь у пошуках: