Стоматологія у м.Харків - Європейська стоматологія

Європейська стоматологія

Стоматологія

Стоматологія європейського рівня 🦷

Харків, пр-т Науки, 41/43

Графік роботи: ВТ-СБ з 9:00 до 18:00
www.euro-dent.in.ua

Послуги 😁

Імплантація

Щоб Ваша усмішка була красивою, зрозуміло, перш за все, всі зуби повинні бути цілими і неушкодженими, радуючи оточуючих своєю білизною та бездоганною формою. Якщо ж у Вас відсутній один або більше зубів, то Вам допоможе імплантація - найбільш ефективний сучасний спосіб відновити втрачений сегмент за допомогою імпланту.

Брекети

Ваша усмішка далека від голлівудських стандартів краси? Вам соромно посміхатись на людях? Як вирішити цю проблему? Європейська стоматологія Харків пропонує надійний та безболісний спосіб вирішити проблему. Просто запишіться на прийом до лікаря-ортодонту. Сучасні брекети Харків безболісні та дуже ефективні. Лікар-ортодонт порекомендує вам оптимальний за ціною та зручністю сучасний спосіб вирівнювання зубів.

Лікування ясен

Лікування ясен в Європейська Стоматологія Харків проходить з використанням одних із застосуванням одних з передових методик та інноваційного обладнання.

Чистка та відбілювання

Бажаєте зберегти свою посмішку білосніжною, а зубки рівними і здоровими? Питання, звісно, риторичне: зрозуміло, хочете! Однак для цього мало здійснювати щоденний ритуал чищення зубів за допомогою щітки і полоскання рота. Важливо регулярно проходити необхідні процедури у стоматолога.
До слова, сучасні технології дозволяють зробити ці самі процедури майже безболісними!

Ми гарантуємо, що Ви підете від нас з белосніжною посмішкою, здоровими зубами і в чудовому настрої!

Панорамний знімок зубів

Рентгенівський пристрій для рентгенологічного аналізу щелепно-лицьового комплексу I-MAX дозволяє зробити

панорамний знімок зуба,
панорамний знімок зубів Харків зниженої дози,
панорамний знімок фронтальної групи зубів,
панорамний знімок ВНЩС,
3D дослідження двох щелеп, ВНЩС, синусів, сегмента частини щелепи.

Лікування карієсу

Найчастіше всього пацієнти звертаються до стоматолога саме через карієсу зубів. Так в стоматології нказивається ураження твердих тканей, яке відбувається в наслідок руйнування зубної емалі. Якщо вчасно не провести діагностику тв лікування, каріозний процесс поширюється далі і далі вглиб. Виникають порожнини, можуть додатися різні ускладнення. А при несприятливому перебігу захворювання може статися навіть втрата зуба.

Лікування карієсу в Харкові в Європейській Стоматології проходить із застосуванням передових методик та іноваційного обладнання.

Лікування кореневих каналів зубів

Збереження зубів в цілості і схоронності - то, до чого прагнуть всі без винятку розсудливі люди. Адже, як відомо, краса, здоров`я, становище в суспільстві - все залежить від Вашої посмішки! А щоб зубки були цілими і неушкодженими необхідно вчасно лікувати зубні канали.

Слід зазначити, що ендодонтія (а саме так називається в стоматології розділ, присвячений будові і лікуванню зубних каналів) на сьогоднішній день - одна з найбільш високотехнологічних галузей науки про вичення зубів!

Протезування зубів

Ваша посмішка далека від досконалості? Через пошкодженних або, того гірше, відсутніх зубів стали соромитися співрозмовників? З тієї ж причини відчуваєте дискомфорт у роті, проблеми з пережовуванням їжі і дикцією? Фахівці високого класу в «Европейській Стоматології» з радістю допоможуть з дадістю допоможуть Вам назавжди забути про неприємності, пов'язані с зубами!

Видалення зубів

ЦЕ НЕ БОЛЯЧЕ!!! Ось так нестандартно хотілось би почати розповідь про те, як видалити зуб у Харкові в Європейській Стоматології. Розвінчати міф про те, що ця процедура дуже страшна, дуже болеісна та взагалі жах жахливий, - ось що для нас дуже важливо!

Варіанти прийому

пр-т Науки, 41/43

Довіртеся професіоналам 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.