Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Харків - Estet

Estet

Школа танців

100 % dance for you 🦢

Харків, просп. Героїв Харкова, 257

Графік роботи: ПН-ПТ 15:00-20:00 | СБ 11:00-17:00

Види танців 💃🏻

JAZZ FUNK

Це поєднання джазу та фанку, який розкриває свободу танцю від елегантної грації до динамічних рухів. Цей танець допоможе Вам відчути ритм музики, удосконалити свою пластику і виразність рухів. Ви насолодитесь цим активним видом танцю, навчитеся контролювати своє тіло і відчути внутрішню гармонію.

CONTEMPORARY

Це ідеальна можливість для клієнтів, які шукають спосіб виразити свої почуття та емоції через рух, покращити свою фізичну форму та подолати страх сцени.

HIGH HEELS

High Heels ідеально підходить для тих, хто хоче почувати себе більш впевнено на високих підборах або просто хоче ефектно виступати на вечірках або зібраннях. Домінування навику танцю на шпильках дозволить вам відчувати себе королевою танцполу, даруючи вам абсолютну свободу руху та елегантність. Цей танець допомагає зміцнити м'язи ніг та ягодиць, а також розвиває координацію рухів і фізичну витривалість.

ACRODANCE

Цей напрям поєднує елементи акробатики та класичного танцю, що дозволяє розвивати гнучкість, силу, координацію та ритм. Танець рекомендується як дітям, так і дорослим, оскільки ця техніка танцю допомагає розвивати гнучкість та баланс на будь-якому віці.

CHOREO

Танець покращує рухливість та гнучкість, а також вдосконалює координацію рухів. Це не лише хороший спосіб тримати тіло у формі, але і чудова можливість відчути гармонію тіла та духу, а також відкрити для себе світ ритму і хореографічного мистецтва.

Варіанти прийому

просп. Героїв Харкова, 257

Ласкаво просимо у нашу студію 🕊️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.