Сторінка бере участь у пошуках:

Масаж у м.Вінниця - Enigma

Enigma

Масаж

Райський куточок, в якому можна дуже швидко позбутись від стреса 🌴

Вінниця, вул. Стуса, 28

Графік роботи: ПН-НД 10:00-20:00
enigma-spa.com.ua

Послуги 💆🏻‍♀️

Масаж

- Сеанс фітобочки
- Масаж шийно-комірцевої зони
- Класичний масаж спини
- Класичний загальний масаж
- Релаксуючий масаж
- Арома релакс масаж
- Лінійний
- Медіум масаж
- Пілінг всього тіла
- Пілінг масаж "золото шампані"
- Місцевий
- Медовий
- Спортивний масаж
- Лімфодренажний масаж
- Стоун-терапія
- Антицелюлітний масаж
- Індонезійський масаж теплим маслом
- Масаж шоколадним маслом
- Гаряча парафінотерапія рук
- Гаряча парафінотерапія ніг
- Холодна парафінотерапія рук
- Холодна парафінотерапія ніг

Обгортання

Використовуючи різні види обгортань, можна досягти зменшення об'ємів тіла, зробити шкіру більш еластичною і пружною, позбутися целюліту, а також усунути набряки.

Косметологія

Косметологія – це висококласна послуга, яка спрямована на поліпшення стану шкіри, вирішення різних її проблем і загалом підвищення зовнішньої привабливості.

Манікюр, педикюр

Манікюр та педикюр - це не лише засіб задоволення естетичних потреб, але й важлива складова догляду за здоров'ям рук і ніг. Професійний майстер здатний не тільки аккуратно обробити нігті та кутикулу, але також провести релаксуючий масаж, що сприятиме поліпшенню кровообігу, зняттю втоми і натуги.

Оформлення брів

Оформлення брів - це професійна послуга, яка поліпшує загальний вигляд обличчя, акцентуючи увагу на очах. Коректний формат брів може визначити межу між недоглянутим і стильним обличчям. В процесі оформлення використовуються різні техніки, включаючи підстригання, вищипування і фарбування брів.

Депиляція

Депиляція - це послуга з видалення небажаного волосся на тілі, яку надає спеціаліст із масажу. Ця процедура допомагає клієнтам виглядати впевнено та відчувати себе комфортно, незалежно від строю одягу або сезону року. Видалення волосся може бути проведено на різних ділянках тіла, включаючи ноги, руки, обличчя, бікіні, спину та груди. Використання професійної послуги депиляції гарантує гладкість та чистоту шкіри на тривалий час. На відміну від бритви, волосся зростає повільніше та стає тоншим. Крім того, спеціаліст використовує більш дієві та безболісні методи видалення волосся аніж домашні засоби, гарантуючи вам комфортний та безпечний досвід.

Варіанти прийому

вул. Стуса, 28

Чекаємо на Вас! 🌸

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.