Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Харків - ELcars

ELcars

Автомийка

Надай своєму авто первісний стан

Харків, Полтавське шосе, 21Б

Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-18:00 | СБ: 09:00-14:00
elcars.ua

Послуги 🧴

Антидощ

Під час поїздок під час опадів лобове та бокові стекла швидко забруднюються. В результаті - погіршується видимість дороги і зростає ризик аварійних ситуацій. Вирішити таку проблему допоможе послуга антидощ, яку можна замовити в Харкові в нашому детейлінг-центрі. Спеціальне гідрофобне покриття працює так. Полімерні частинки заповнюють мікропори скла, роблять його гладким і слизьким для води.

Консервація моторного відсіку

Перед початком мойки мотора фахівці виконують дії щодо захисту ділянок, де встановлені електричні генератори, датчики. Проводяться роботи з підготовки двигуна, що дозволяють якісно обробити всі деталі.

- нанесення очищувального засобу
- чистка кожного компонента
- ретельне продування і просушування
- обробка двигуна консервантом

Обклеювання авто плівкою

Кожен відповідальний автомобіліст піклується про зовнішній вигляд своєї машини. Під час поїздок у міських умовах, автотрасами та заміськими дорогами завжди існує ризик пошкодження кузова гравієм, іншими предметами. Уникнути негативних наслідків допоможе обклеювання машини плівкою - високоміцним полімерним засобом. Вона випускається в різній палітрі відтінків, найбільш популярною є прозора, яку можна клеїти на скло.

Покриття авто нанокерамікою

Консервація лакофарбового покриття для збереження блиску і первісного вигляду після купівлі або полірування автомобіля.

- Стійкість до хімічних реагентів у зимовий час і до агресивної хімії
- Стійкість до двох років. Блиск і гідрофобні властивості не пропадають
- Сильно насичує колір, посилюючи ефект мокрого блиску
- Перешкоджає утворенню дрібних мийних подряпин у процесі миття

Покриття твердим воском

Лакофарбове покриття автомобіля страждає від твердих мікрочастинок, крапель оливи та бензину, хімічних речовин. У результаті - з'являються подряпини, тьмяніє колір і пропадає блиск. Вирішити проблему допоможе покриття воском авто - послуга, яку можна замовити в нашому детейлінг-центрі. Професійна обробка кузова твердим або рідким засобом забезпечує надійний захист від різних несприятливих факторів.

Покриття авто рідким склом

Для захисту лакофарбового покриття автомобіля застосовують різні технології. Одним із популярних способів є покриття авто рідким склом - матеріалом на силіконовій основі, до складу якого також входить діоксид кремнію, оксид титану та алюмінію, ПАР. Кожен компонент надає йому певних властивостей - видаляє забруднення, створює термозахисний шар, запобігає окисненню та створює гарний блиск.

Полірування кузова

Заводське лакофарбове покриття автомобіля з часом тьмяніє, на ньому з'являються подряпини і дефекти, які погіршують зовнішній вигляд. Професійне полірування авто в автосервісі Елькарс безслідно усуне недоліки і поверне блиск, машина засяє, як нова! Ми використовуємо поліролі, які не містять абразивних частинок, тому обробка кузова проводиться максимально делікатно.

Полірування фар

Сучасна оптика виготовляється зі скла або полікарбонату. Незалежно від матеріалу, після тривалої експлуатації та під впливом різних чинників вона втрачає початкові властивості. Усунути недоліки допоможе професійне полірування фар автомобіля в нашому автосервісі. Така послуга може знадобитися в разі погіршення їх освітлювальних властивостей, причиною якого є зниження прозорості зовнішнього скла.

Тонування скла

Яскраве сонце, відблиски і світло фар зустрічних машин не тільки створюють дискомфорт, а можуть стати причиною створення небезпечної ситуації на дорозі. Уникнути цього допоможе тонування авто в нашому автосервісі.

Трифазна мийка

Трифазну мийку проводять за допомогою професійних засобів для чищення, в три етапи.

- безконтактне очищення зовнішньої поверхні авто від сильних забруднень
- очищення авто за допомогою високопінних ручних шампунів
- високопродуктивний засіб для третьої стадії мийки та консервації лакофарбового покриття кузова автомобіля

Хімчистка салону

У процесі експлуатації машини зносу піддаються не тільки вузли і механізми, а й елементи внутрішнього простору - сидіння, пластикові деталі. Професійна хімчистка салону авто дає змогу підтримувати чистоту і новий стан усіх його складових.

Варіанти прийому

Полтавське шосе, 21Б

Відмиємо будь-яке авто 🚗

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.