Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Полтава - Династія Dent

Династія Dent

Стоматологія

Лікування зубів з комфортом 🦷

Полтава, вул. Степового Фронту, 6

Графік роботи: щодня з 08:00 до 20:00
dynastiyadent.pl.ua

Послуги 👇🏻

Видалення зубів

Людський організм не бездоганний, і, нажаль, існують випадки, коли зуби потребують видалення. Зазвичай це пов’язано зі здоров’ям зуба (коли лікування не допомагає), або коли зуб шкодить іншим зубам, наприклад, коли нетипово розташовані «вісімки».

Імплантація

Імплант (від англ. implant) — частіше за все, це конструкція або протез, який вживлюється в кісткову тканину щелеп людини з метою подальшого відновлення втрачених зубів, відновлення жувальної функції, тобто протезування.

Синус-ліфтинг

Це операція з кісткової пластики (остеопластика), за допомогою якої нарощують недостаючу кісткову тканину на верхній щелепі в області синуса (гайморових пазух).

Проводять дану маніпуляцію перед імплантацією зубів при дефіциті кісткової тканини в області встановлення майбутнього імпланту.

Видалення кіст

Кіста на корені зуба — це пухлиноподібне утворення округлої форми з кріпленням до верхівки зубного кореня, яке має сполучну тканинну оболонку і серозний вміст з кристалами холестерину, розмірами від 5 мм. Це прогресуюча інфекція, яка може бути викликана неякісним пломбуванням кореневих каналів, нелікуванням каналів, ускладненням карієсу.

Кіста є доброякісним новоутворенням, яке в обов’язковому порядку потребує лікування, або видалення.

Ортопедія

Протезування зубів — це напрямок у стоматології, який займається відновленням/заміщенням пошкоджених або втрачених тканин зуба, зубів, а також, цілого зубного ряду. Протезування поділяють за терміном служби: постійне, тимчасове і за способом фіксації: знімне, незнімне, умовно-знімне.

Не відкладайте протезування, оскільки відсутність навіть одного зуба може призвести до проблем зі здоров'ям: порушення шлунково-кишкового тракту, порушення прикусу, патологічного стирання зубів, атрофії кісткової тканини.

Ортодонтичне лікування

Корекція прикусу здійснюється з використанням сучасних самолігуючих брекет-систем та традиційних металевих, керамічних чи сапфірових брекетів. Наш лікар-ортодонт володіє методиками, що зменшують терміни носіння брекетів до 30%.

Ортодонтичне лікування доступне в будь-якому віці та є прогнозованим і безпечним. Дитина може самостійно вибирати колір апарата (пластинки). Апарати, які використовують наші лікарі, зручні та ефективні у використанні, вони не травмують ясна і зуби.

Варіанти прийому

вул. Степового Фронту, 6

Перевірте свою усмішку 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.