Сторінка бере участь у пошуках:

Невролог у м.Запоріжжя - Дятлова Людмила

Дятлова Людмила

Невролог

Привіт! Я лікар-невропатолог з міста Запоріжжя. Маю більш ніж 6-річний професійний досвід. Проводжу консультації онлайн. Постійно підвищую свій рівень кваліфікації і дотримуюсь найвищих стандартів медичної допомоги для моїх пацієнтів. Я вірю в індивідуальний підхід до кожного пацієнта і стараюся забезпечити їм якісну медичну діагностику та лікування.
Ви можете зробити онлайн-запис на прийом у зручний для вас час, просто зв'язавшись зі мною за допомогою одного з контактів, наведених нижче. Під час відеоконсультацій я прислухаюся до ваших скарг, аналізую вашу медичну історію та проводжу детальний аналіз вашого захворювання. З використанням передових технологій я можу надати вам професійні рекомендації, поставити діагноз та розробити індивідуальний план лікування. Все це швидко і безболісно! Чекаю на ваше повідомлення!

(Запоріжжя) Viber, Telegram, WhatsUpp

Графік роботи: 8 00- 17 00

Лікар невролог

Онлайн консультація

Отримайте професійну консультацію від лікаря-невропатолога безпосередньо зручно з власного пристрою. Зрозумійте причину своїх неврологічних проблем, отримайте рекомендації щодо лікування та заспокойте своє нервове становище - все це у зручний для вас час і місце, просто онлайн.

Варіанти прийому

Viber, Telegram, WhatsUpp

Лікар невролог із досвідом роботи понад 6 років. Приймаю пацієнтів у режимі онлайн.

Зв’язатися зі мною

Якщо ви хочете записатись на мої послуги або задати питання, зверніться через контакти.

Невролог у м.Запоріжжя - Дятлова Людмила