Барбершоп у м.Одеса - DIKIY

DIKIY

Барбершоп

DIKIY Barbershop - це check point справжніх чоловіків 💈

Одеса, 📍 вул. Грецька, 15

Графік роботи: щодня з 10:00 - 21:00
dikiybarbershop.com

Наші послуги 👇🏻

Гоління голови

Гоління голови - це не просто послуга барбершопа. Це особливий чоловічий ритуал, тривалістю 3/4 години. Безперечно, гладко поголена голова додає неабиякої харизми не тільки діловому, а й спортивному образу. Гоління голови - це своєрідна "фішка" і візитна картка багатьох селебрітіс, визнаних іконами чоловічого стилю.

Гоління обличчя

Гоління обличчя (тривалість послуги 30-45 хв.) - це істинно заворожуюче дійство, під час якого барбер філігранно орудує помазком і класичним лезом!

Стрижка під машинку

Стрижка під машинку (тривалість послуги - 30-40 хв.) - одна з найпопулярніших чоловічих стрижок у барбершопі, адже це ідеальний варіант для спортсменів і шанувальників спортивного стилю в повсякденному житті.

Камуфлювання бороди

Ми знаємо, як зробити Твою бороду бездоганною.

Камуфлювання голови

Камуфлювання сивини волосся (тривалість 15 хв.) - це процедура, яка дає змогу приховати сиве волосся, надавши йому природний і природно натуральний тон.

Стрижка бороди

Стрижка або оформлення бороди (тривалість - 30-45 хв.) - це процедура з моделювання форми бороди з огляду на фізіологічну будову обличчя і структуру волосся.

Дитяча стрижка

Дитяча стрижка (від 3 до 12 років). Тривалість дитячої стрижки в барбершопі - 45-60 хвилин. Ми готові запропонувати 2 варіанти роботи з дитиною: перший - це стандартні дитячі стрижки та укладки, які хотіли б бачити всі батьки, а другий - більш унікальні образи, які змусять Ваших спадкоємців з радістю стрибнути в крісло барбера!

Чоловіча стрижка

Ви в пошуку актуальної чоловічої стрижки, щоб оновити свій образ? Тоді ви перебуваєте на правильному шляху і в потрібній локації. Майстри барбершопа DIKIY готові допомогти Вам просто зараз! У нашому барбершопі Вам порадять, які стрижки найкраще підійдуть для Вашої форми обличчя і структури волосся, щоб створити саме Ваш власний унікальний, стиль!

Варіанти прийому

📍 вул. Грецька, 15

Приходьте за стильною стрижкою ✂️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.