Автомийка у м.Одеса - Diamond Detailing

Diamond Detailing

Автомийка

Закохайтеся у свою машину заново 😍

Одеса, Південна дорога 3/9

Графік роботи: ПН-СБ 09:00-21:00
www.diamond-detailing.com.ua

Послуги 👇🏼

Полірування

- Авто;
- Фар і габаритів;
- Дисків;
- Розтин воском.

Кераміка на авто

Далеко не секрет, що кераміка для авто і нанокераміка визнані найкращим способом відновлення, збереження і захисту зовнішнього вигляду машини.

Антигравійний захист

- Захищає "залізного коня" від подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень. "Броня" бере весь удар на себе, зберігаючи недоторканим лак.

- Мінімізується небезпека пошкоджень гравієм, щебенем і камінням, особливо актуально для тих, хто часто їздить за містом по трасі. Така протекція може застосовуватися для захисту транспортних засобів будь-яких видів.

- Вбереже від шкоди комах, які на швидкості можуть нанести дрібні дефекти поверхні машини.

Рідке скло для авто

Доглянута машина завжди має дорогий і престижний вигляд незалежно від пробігу і реальної вартості. Зазвичай, всі звикли натирати машину воском, тим самим надаючи їй блискучого вигляду, але є більш якісний засіб - рідке скло.

Хімчистка та захист салону

Згодом інтер'єр транспортного засобу піддається негативному впливу безлічі факторів: бруд, сонце, піт та інші жири. Крім візуальних недоліків, забруднення можуть завдати шкоди здоров'ю водія і пасажирів, щоб уникнути цього, потрібно регулярно проводити глибоке чищення автосалону і захищати професійними засобами. Обслуговування та реставрація шкіряного салону подовжує термін служби і робить процес водіння більш приємним, одночасно збільшуючи можливу вартість під час перепродажу.

Полімерні покриття

Дедалі частіше стає чути про чудо-засоби, які допомагають запобігти швидкому старінню лакофарбового шару транспорту і відновити колишню розкіш. Є кілька методів обробки поверхні, але захисне полімерне покриття кузова по праву визнано одним з найміцніших і таких, що довго грають.

Захист оптики

Чи варто бронювати фари? Безумовно - так. Річ у тім, що передня частина авто постійно страждає від ударів щебеню та гравію, зазнає дрібних зіткнень, тому вона потребує максимальної уваги.

Антидощ

Багато водіїв у погану погоду не люблять виїжджати з дому: через жахливу видимість підвищується ризик ДТП. Японський виробник Prospec знайшов метод значно знизити рівень небезпеки на дорогах за допомогою водовідштовхувальної рідини. Принцип дії речовини полягає в тому, що оброблена площина стає надто гладкою і втрачає властивість утримувати вологу, вода збивається в краплі і стікає потоками - так званий ефект гідрофобного сходу.

Детейлінг мотоцикла

За хорошим мотоциклом потрібно добре доглядати, це очевидно. Детейлінг комплекс для байків рекомендується робити двічі на рік. АЛЕ він просто необхідний на початку зимового сезону, для кращого зберігання. Це убезпечить гуму від пересихання, пластик не потріскається, лакофарбове покриття не почне іржавіти. Крім консервації на зиму такий догляд для мото-техніки варто проводити перед початком сезону. Якщо ви надумали продавати свого двоколісного друга, то передпродажна підготовка буде корисною і для вас, оскільки зможе підвищити ціну угоди.

Детейлінг водного транспорту

Своєчасне техобслуговування будь-якої техніки дає змогу продовжити термін експлуатації, зберегти функціональність і привабливий вигляд, також продати її з максимальною вигодою. Детейлінг водного транспорту застосовується для нейтралізації негативного впливу солей, ультрафіолетового випромінювання і постійних перепадів температур.

Варіанти прийому

Південна дорога 3/9

Ваша машина сяятиме незалежно від пробігу 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.