Сторінка бере участь у пошуках:

Юридичні послуги у м.Одеса - Diamant Consult

Diamant Consult

Юридичні послуги

Вирішимо за Вас юридичні питання в максимально стислі терміни ⚖️

Одеса, вул. Ак. Корольова 56А

Графік роботи: ПН - ПТ: 9.00 - 18.00
diamant-consult.com.ua

Наші послуги 👇🏻

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг (абонентське юридичне обслуговування) включає комплекс послуг з ведення справ підприємства, починаючи від консультацій, закінчуючи юридичним супроводом угод, що є швидкою та професійною альтернативою штатним юристам.

Кримінальні справи

Кримінальні покарання – найважчий вид відповідальності, тому передбачає обов’язковий захист адвоката. У разі притягнення до кримінальної відповідальності обвинувачений повинен якнайшвидше звернутися за допомогою для захисту своїх прав та мінімізації ризику програти справу.

Податкова консультація

Юридична податкова консультація – можливість попередити ризики та уникнути проблем.

Реєстрація підприємств

Державна реєстрація підприємств є обов’язковою умовою здійснення всіх видів господарської діяльності та полягає у проведенні процедури, яка підтверджується внесенням даних про компанію до Єдиного державного реєстру підприємств.

Легалізація самострою

Ми займаємося узаконенням самобуду в Одесі і тому абсолютно бездоганно і досить короткий термін оформляє всі необхідні для реалізації цього завдання документи.

Сімейні суперечки

Розібратися в непростих, складних та заплутаних взаєминах подружжя зможе досвідчений юрист у сімейних справах компанії «Діамант-консалт». Маючи серйозний досвід роботи в цій сфері законодавства, наші фахівці здатні швидко і ефективно вирішити гострі проблеми в сім’ї на користь клієнта.

Цивільно-правові відносини

Юридична консультація з цивільного права є однією з найбільш затребуваних правових послуг. Зумовлено це тим, що кожен із нас практично щодня стикається з питаннями, що регулюються цивільним законодавством. Досить часто самостійно вирішити проблеми цивільно-правового характеру, що виникли, буває неможливо.

Договірне право

Ділові міжособистісні відносини легше врегулювати, якщо сторони підписали договір, у якому перерахували важливі моменти. Договірне право – поняття загальне та універсальне, але закони сформульовані та працюють чітко. Проте розібратися у законодавчій базі простому обивателю непросто. З будь-якого питання або непорозуміння, що виникло, має сенс звертатися за допомогою до кваліфікованого фахівця в даній сфері.

Земельні суперечки

При купівлі, продажу чи здачі в оренду земельної ділянки, оформленні права власності на земельну ділянку або приватизації землі можуть виникнути труднощі з оформленням документів, необхідних для виконання цих дій, з їх послідовністю та правилами поведінки в подібних ситуаціях. Уникнути труднощів та проблем при підготовці та оформленні будь-яких угод із землею вам допоможе юридична консультація із земельних питань в Одесі, яку може надати наша компанія.

Варіанти прийому

вул. Ак. Корольова 56А

Ми боремося за інтереси наших клієнтів 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.