Стоматологія у м.Вінниця - Діадент

Діадент

Стоматологія

Ми - рецепт сяючої посмішки 🦷

Вінниця, вул. Ак. Янгелія, 65

Графік роботи: ПН-ПТ 8:00-20:00 | СБ 8:00-14:00
diadent.vn.ua

Послуги 👇🏻

Лікування зубів

Пропонуємо вам професійне, своєчасне та якісне лікування зубів будь-якої складності. Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний план лікування зубів, з огляду на його анатомо-фізіологічні особливості, а також фінансові можливості. Саме це дає якісний результат і довготривале збереження зубів.

Протезування зубів

Врятувати хворий зуб не завжди може навіть найдосвідченіший стоматолог. Хочете повернути ідеальну посмішку? Ми проводимо процедуру протезування зубів – відновлення і заміни окремих зубів або всього зубного ряду. Ця процедура здатна повернути пацієнтові повноцінний смак життя.

Хірургія

Зберегти природні зуби пацієнта за максимумом – наш головний принцип роботи. Ми робимо великий акцент на консервативному лікуванні, але в деяких випадках врятувати зуби неможливо. Їх необхідно видалити, не затягуючи процес, щоб не нашкодити здоров’ю людини.

Імплантація

Протягом життя майже кожна людина, з тих чи інших причин, стикається з необхідністю видалення зуба. Хірурги-стоматологи клініки професійно та безболісно проведуть будь-яке оперативне втручання, не тільки позбавлять вас безнадійних зубів, але й допоможуть відновити їх. Для цього існують різні методики і протезні конструкції. Оптимальним серед них вважають протезування на імплантатах – воно дає можливість відновити втрачені зуби, не зашкодивши тим, що залишилися. При цьому, зубні ряди повністю відновлюються за допомогою надійних і довговічних протезів, які нічим не відрізнятимуться від природних зубів.

Ортодонтія

Рівні зуби – це здорові зуби.

Неправильний прикус не тільки псує зовнішній вигляд, але й підвищує небезпеку виникнення серйозних хвороб ротової порожнини, скронево-нижньощелепового суглоба і хребта в цілому. Найчастіше зуби вирівнюють в дитинстві і юнацтві. Але сучасні брекет-системи впевнено витісняють традиційні знімні зубні пластинки і дозволяють коригувати прикус людям будь-якого віку. Ортодонтія нового покоління володіє великим арсеналом брекет-систем і методик, розібратися з якими допоможе тільки лікар-ортодонт.

Відбілювання зубів

Білосніжні зуби – це візитна картка успіху.

Ми розуміємо, що ,через велику кількість барвників в напоях і продуктах, домашнє відбілювання зубів не дозволяє отримати бажаного результату. Тому в нашій клініці ви можете пройти процедуру офісного відбілювання (в кріслі стоматолога). Вона допоможе відбілити зуби за одне відвідування на кілька тонів, а професійні рекомендації стоматологів клініки значно знизять ризик можливих ускладнень.

Дитяча стоматологія

На щастя, сучасна дитяча стоматологія навчилася піклуватися не тільки про здоров’я зубів, але й про психологічний комфорт маленьких пацієнтів. Більше ніяких сліз і страху перед злим бездушним лікарем!

Професійна гігієна

Чистити зуби та використовувати зубну нитку не завжди достатньо для здоров’я ротової порожнини. Звичайний зубний наліт може стати причиною безлічі захворювань, при цьому його складно повністю видалити в домашніх умовах. Допомога стоматолога – професійна чистка зубів – тут просто необхідна.

Рентген-діагностика

Наша клініка має кабінет рентгенодіагностики, обладнаний сучасними сертифікованими рентгенівськими апаратами виробництва Фінляндії. А саме:

- ортопантомографом PLANMEKA ProOne;
- радіовізіографами PLANMEKA Prosensor HD;
- дентальним рентген-апаратом MINRAY.

Це обладнання виконує цифрову обробку даних, що майже в 10 разів зменшує дозу опромінення, в порівнянні з плівковими апаратами.

Варіанти прийому

вул. Ак. Янгелія, 65

Будемо раді допомогти вирішити будь-яку проблему із вашими зубами 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.