Сторінка бере участь у пошуках:

Масаж у м.Одеса - Деварана

Деварана

Масаж

Пориньте в атмосферу Таїланду 💆🏼‍♀️

Одеса, вул. Тіниста 9/12

Графік роботи: щодня з 9:00 до 20:00
devarana.com.ua

Послуги 🌸

Ароматерапія

Ви можете вибрати з нашої унікальної різноманітності будь-яку ароматичну олію, яка була приготовлена за спеціальною рецептурою.

Стоунтерапія

Стоунтерапія – це дуже популярна спа-процедура на сьогоднішній день. Камені, впливаючи на особливі активні точки нашого тіла, можуть упоратися з цілим спектром недуг. Масаж у поєднанні з гарячим камінням покращує кровообіг, зігріває м'язи, знімає напругу та тяжкість у спині, шиї, ногах. Наші масажисти можуть поєднати будь-який масаж зі стоунтерапією.

Комплекси SPA та оздоровлення

Ми поєднуємо різні процедури догляду за Вашим тілом для того, щоб Ви могли відчути повне відновлення сил і абсолютне розслаблення. Крім того, ми готові підібрати особисто Вам індивідуальний комплекс SPA-програм.

Догляд за шкірою рук і ніг

Ідеальний варіант для тих, хто дорожить своєю красою та здоров'ям.

Зниження ваги та корекція фігури

Наші програми зі зниження ваги та корекції фігури забезпечують ефективний та тривалий результат із втрати ваги. Ми рекомендуємо щонайменше 10-20 слім-сеансів.

Догляд за шкірою обличчя

Наша унікальна продукція та технології демонструють миттєвий результат, і Ви просто зобов'язані в цьому переконатися.

Киснево-енергетична терапія

Киснево-енергетична терапія Vital Air – природний помічник вегетативної нервової системи. Всього один 20-хвилинний сеанс активізує процеси відновлення, очищення та оновлення організму, також призначений як профілактика різних захворювань, для підвищення стійкості до негативних факторів навколишнього середовища, для забезпечення правильного балансу функціонування організму.

Регулярне застосування Vital Air допоможе організму активно протистояти поганій екології, стресам, інфекціям, наслідкам шкідливих звичок, нераціонального харчування та малорухливого способу життя.

Сеанс терапії здійснюється за допомогою пристрою Vital Air методом інгаляції.

Варіанти прийому

вул. Тіниста 9/12

Чекаємо Вас ♡

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.