Стоматологія у м.Миколаїв - Дента Люкс

Дента Люкс

Стоматологія

Посміхайтеся з нами! 😁

Миколаїв, пр. Богоявленський, 340/3

Графік роботи: ПН-ПТ 08:00-20:00

Послуги 👇🏻

Імплантація зубів

Імплантація зубів представляє собою установку штучних зубних конструкцій (імплантів) з впровадженням в кісткову щелепну тканину для відновлення зубного ряду і захисту коренів шляхом протезування.

Вініри

Стоматологія проводить ортопедичну (непряму, виготовлену в зуботехнічній лабораторії) реставрацію зубів, а саме: повний комплекс робіт, спрямованих на надання красивого виду зубах з видимими дефектами або такими, що втратили свій естетичний вигляд по ряду причин.

Брекети

Неправильний прикус або неправильне положення зубів спостерігається у 80% населення планети. Проблему естетики і функціональності вирішують за допомогою ортодонтичної системи. Звертайтеся в клініку «Дента Люкс», де вам встановлять якісні брекети за помірними цінами.

Дитяча стоматологія

Ми проводимо такі процедури:

- пластика вуздечки;
- видалення молочних зубів;
- лікування молочних і постійних зубів у дітей;
- виправлення прикусу (ортодонтичні пластини, брекет-системи).

Коронка на зуб

Якщо у вас частково зруйнувався зуб, не поспішайте його видаляти. Стоматологія "Денталюкс" пропонує вам здійснити висококваліфіковане протезування зубного ряду. Постійні коронки зроблять вашу усмішку естетичною та натуральною. З цією незнімною конструкцією ви зможете робити те ж саме, що і до каріозного ураження зубів.

Плазмоліфтінг ясен

Плазмоліфтінг - сучасний і унікальний метод ін'єкції, який спрямований на регенерацію тканин. Плазмоліфтінг використовується для лікування захворювань ясен. Метою плазмоліфтінга є не тільки лікування періодонтальних запальних процесів, а й ініціювання природних процесів для відновлення кольору, форми і структури тканин ясен і запобігання втрати консистенції кістки.

Плазмоліфтінг обличчя

Як омолодити шкіру і позбавитися від естетичних дефектів? Центр «Дента Люкс» пропонує інноваційну послугу по омолодженню шкіри без хірургії і великих витрат - плазмоліфтінг. Поверніть час назад за допомогою наших фахівців.

Відбілювання зубів

У стоматології Денталюкс на відбілювання зубів ціна пропонується цілком прийнятна. Сам же процес відбілювання зубів проводиться за допомогою високоякісних професійних відбілюючих препаратів.

Протезування зубів

Відтворення цілісності всієї зубощелепної системи, відновлення її повноцінних функціональних можливостей і усунення естетичних недоліків - такі завдання ставить протезування зубів, ціни на яке дозволяють скористатися послугами стоматологів в Миколаєві всім, кому вони необхідні.

Лікування ясен

Лікар-пародонтолог допоможе в підборі потрібних засобів догляду за зубами і яснами, навчить правилам чищення зубів і ясен, розповість про додаткові кошти гігієни і їх використанні.

Видалення зубів

Професіоналізм стоматологів клініки Денталюкс і ефективно застосовуються ними різноманітні зубозберігаючі операції дозволяють на довгий час зберегти пацієнтам здоровий вигляд зубів і повну їх функціональність.

Варіанти прийому

пр. Богоявленський, 340/3

📍Друга адреса: пр-т Корабелів, 7

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.