Сторінка бере участь у пошуках:

Стоматологія у м.Івано-Франківськ - Центр практичної стоматології

Центр практичної стоматології

Стоматологія

За якістю і гарантованим результатом - до нас 🦷

Івано-Франківськ, вул. Української Перемоги, 25А

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-18:00 | СБ 9:00-14:00
dentalcenter.if.ua

Послуги 👇🏻

Відбілювання зубів

Будь-яка людина мріє про білосніжну, сяючу, здорову та щиру посмішку. Але щоденне вживання кави, чаю, шкідливі звички, генетичні та індивідуальні особливості організму не завжди дозволяють досягти цього самостійно у домашніх умовах. Відбілювання зубів – ефективна та безболісна процедура, яка подарує вам голлівудську усмішку та впевненість у собі.

Гігієна та профілактика

Зубний біль являється сильним, нестерпним та небажаним. Тому краще попередити виникнення стоматологічних захворювань, а ніж потім їх лікувати. Наш центр рекомендує проводити регулярно професійну гігієну зубів. Адже це важлива складова профілактики захворювань в комплексі з щоденною гігієною порожнини рота. Частота її проведення, як правило, один-два рази на рік, але установлює це лікар індивідуально кожному пацієнту, враховуючи стан зубів та ситуацію.

Керамічні вкладки

Здоров’я зубів та ротової порожнини – важливий аспект життя кожної людини. Адже щира та гарна посмішка запорука впевненості в собі, своїй красоті та неперевершеності. Наш центр пропонує при руйнуванні зуба, для збереження значної частини здорових тканин, встановлювати керамічну вкладку, яка є більш надійною в порівнянні з композитною пломбою. Вона представляє собою високоточну мікроконструкцію, яка виготовляється техніками в лабораторних умовах із високоякісної кераміки. Як і звичайна пломба, такий тип реставрації повертає зубу колишню форму та захищає його від подальшого руйнування.

Лікування карієсу

Зубний біль лякає дітей і дорослих, чоловіків і жінок, адже він проявляється нестерпністю та небезпечністю. Одна з головних причин його виникнення – карієс, який є найпоширенішим захворюванням зубів. Він може бути небезпечним в різній мірі, але лікування необхідне в будь-якому випадку, щоб не спровокувати додаткових серйозних ускладнень зі здоров’ям.

Наш центр практичної стоматології проводить професійне та ефективне лікування карієсу на різних стадіях з використанням дентального операційного мікроскопу.

Лікування каналів

Частою причиною нестерпного зубного болю являється запалення нерва зуба (пульпи), який знаходиться всередині кореневих каналів. Виникає це в основному через інфекцію. Якщо карієс не вилікувати вчасно, він поступово поширюється в глибину зуба, та врешті призводить до інфікування, запалення та загибелі пульпи. Хворий зуб реагує на подразники, до прикладу, на холодні та гарячі напої та страви, довготривалими больовими відчуттями. Бувають випадки, коли інфекція залишається непоміченою аж до виявлення її на рентгенівському знімку.

Наш центр проводить професійне та безболісне лікування кореневих каналів з використанням стоматологічного мікроскопу. За його допомогою стоматолог більш якісно контролює всі етапи своєї роботи. Це знижує вірогідність появи ускладнень та рецидивів захворювання, підвищує ефективність лікування.

Лікування ясен

Завдяки рекламі про карієс знають навіть діти. А ось захворювання пародонту – поки що таємниця для більшості. Цим захворюванням приділяється недостатньо уваги та вони є мало діагностовані. На це нам вказує статистика – 80% населення страждає на цю хворобу.

Наш центр проводить професійне та ефективне лікування захворювань ясен. Наші лікарі до кожного пацієнта підходять індивідуально, роблячи детальну первину діагностику та оцінку складності захворювання, щоб провести комплексне лікування.

Протезування зубів

Протезування в стоматології забезпечує відновлення тканин зуба та їх функцій. Відбувається заміщення відсутніх зубів з повним відновленням їх структури та функції жувального апарату. Наш центр гарантує професійне відновлення зубів, збереження їх функцій, здоров’я та естетичності. Ми виконуємо протезування різних видів, використовуючи сучасні ортопедичні конструкції, стоматологічні методики та високоякісні матеріали.

Видалення зубів

Бувають випадки, коли захворювання ротової порожнини приводять до видалення зубів. Як правило, головною причиною необхідності такої операції являється ігнорування та прогресування простих захворювань, які з часом приводять до різних хронічних проблем. Раніше стоматологи виконували такого плану операції більш часто, сьогодні сучасні медичні протоколи та можливості дозволяють робити це тільки при крайній необхідності та в складних ситуаціях.

Наш центр працює по сучасним методикам та інноваційним технологіям. Лікарі підходять індивідуально та з відповідальністю до кожного випадку, стараючись при можливості зберегти зуб, не проводити його видалення. Ми пропонуємо сучасні методики відновлення та лікування.

Ортодонтія

Ортодонтія – це діагностика, профілактика і лікування порушень цілісності, а також функцій зубо-щелепової системи, аномалій прикусу і окремих зубів.
Часто нерівні зуби і неправильний прикус вважають як суто естетичний недолік, який зменшує привабливість посмішки, але насправді проблема набагато серйозніша. Вона може призвести до поганої дикції, клацання та дискомфорту в суглобах, головної болі, швидкому стиранню емалі і навіть проблеми з поставою та хребтом.

Наш центр пропонує професійне ортодонтичне лікування, як для дорослих, так і для дітей. Ми впевнені, що правильний прикус впливає не лише на здоров’я зубів та ясен, а також на здоров’я всього організму. Адже повноцінне відновлення функцій зубо-щелепового апарату гарантує правильне та ретельне пережовування їжі, що впливає сприятливо на роботу шлунково-кишкової системи.

Імплантація

Втрата зубів – дуже серйозна проблема. Якщо на неї не звертати увагу та своєчасно не усувати, в організмі неминуче будуть відбуватися негативні зміни. В бік відсутнього зуба почнуть зміщуватися сусідні, внаслідок погіршиться прикус, буде важче жувати, а також може з’явитися головний біль. Поява щілини та нахилу зубів, безсумнівно, вплине на красу вашої посмішки. Через те, що щелепна кістка не отримує необхідного навантаження, у місці втрати, вона почне атрофуватися, внаслідок з часом зміниться форма обличчя.

Щоб не призвести до таких тяжких наслідків, наш центр проводить професійне лікування та відновлення втрачених зубів сучасними методами. Використовується швидке, безболісне та довготривале рішення – імплантати, які являються надійними замінниками коренів зуба.

Дитяча стоматологія 🐰

Стандартні коронки

Тимчасові молочні зуби виконують важливу функцію до своєї зміни на постійні. На жаль, часто бувають ситуації коли вони руйнуються завчасно. Якщо ступінь ураження незначна, то за допомогою сучасних матеріалів для пломбування можна досить ефективно усунути дефект. У випадку значного руйнування на допомогу приходять стандартні коронки. Вони можуть допомогти з «безнадійними» зубчиками, дозволяючи відновити посмішку і жування дитини навіть в дуже важких ситуаціях.

Наш центр пропонує спосіб відновлення молочних зубчиків, коли пломбування композиційним матеріалом неможливе, за допомогою металевих та безметалевих коронок. Перевага методу полягає в зниженні ймовірності повторного руйнування, а також в збереженні їх естетики та функцій. Естетичні коронки використовуються для реставрації видимої фронтальної частини при сильних пошкодженнях.

Лікування молочних зубів

Чомусь багато дорослих вважають, що молочні зуби не обов’язково потрібно лікувати, адже вони в свій час випадуть та на їх місті виростуть постійні. Але це помилкова думка, яка може привести до появи проблем. Молочні зуби – це запорука здоров’я постійних. Їх здоров’я має велике значення у формуванні правильного постійного прикусу у дитини в майбутньому.

Важливо пам’ятати, що невилікуваний своєчасно карієс швидко поширюється на корені молочного зуба, інфекція яких негативно впливає на зачаток постійного. Наш центр з великою відповідальністю та увагою підходять до маленьких пацієнтів. Дитячі стоматологи проводять своєчасну діагностику та безболісне лікування молочних зубів.

Вирівнювання прикусу

Ортодонтична стоматологія – це діагностика, профілактика і лікування порушень цілісності, а також функцій зубо-щелепової системи, аномалій прикусу і окремих зубів.

Часто нерівні зуби і неправильний прикус вважають як суто естетичний недолік, який зменшує привабливість посмішки, але насправді проблема набагато серйозніша. Вона може призвести до поганої дикції, клацання та дискомфорту в суглобах, головної болі, швидкому стиранню емалі і навіть проблеми з поставою та хребтом.

За різними даними від 50% до 80% дітей раннього віку вже потребують огляду в ортодонта. Як тільки у дитини з’являються перші молочні зуби, виникає ризик формування (патологій прикусу) ортодонтичних аномалій.

Варіанти прийому

вул. Української Перемоги, 25А

Ласкаво просимо до Вашої омріяної посмішки 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.