Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Чернівці - Dash Dance Studio

Dash Dance Studio

Школа танців

Студія сучасного танцю для дітей і дорослих 💞

Чернівці, вул. Героїв Майдану, 150

Графік роботи: ПН-СБ 09:00-21:00

Види танців 💃🏻

Класичний танець

Освоєння класичного танцю не тільки допомагає покращити фізичну форму, але й сприяє розвитку естетичного смаку, артистичності, витривалості та самодисципліни. Навички, отримані в процесі навчання, можуть бути використані у різних ситуаціях - від сценічних виступів до простої здатності гарно рухатися та впевнено себе почувати.

Контемпорарі

Контемпорарі - це послуга від школи танців, що дозволяє вам вивчити одну з найбільш виразних і емоційних форм сучасного танцю. Цей танець є вільним і імпровізованим, він допомагає людям відкривати нові можливості свого тіла, покращує фізичну форму, розвиває координацію рухів і пластику.

Акробатика

Навчання акробатиці допомагає покращити гнучкість, координацію та фізичну форму, а також розвиває впевненість і акторські навички.

Барре

Барре - це унікальна послуга, яка поєднує елементи балету, пілатесу, фітнесу і йоги для створення гармонійної, граціозної, але сильної фізичної форми.

Варіанти прийому

вул. Героїв Майдану, 150

Навчимо танцювати будь-кого 👍🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.