Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Чернівці - Champion Dance Team

Champion Dance Team

Школа танців

Наші діточки танцюють із задоволенням 🔥

Чернівці, вул. Небесної Сотні, 20

Графік роботи: ПН-ПТ 12:00-20:00 | СБ 12:00-16:00

Види танців 💃🏻

Спортивний бальний танець

Заняття, що мають на меті вивчення та вдосконалення техніки бальних танців, у тому числі вальс, танго, ча-ча-ча та інші. Ці уроки допоможуть розвити гнучкість, координацію, витривалість та красу рухів, а також вивчити елементи партнерства й імпровізації на танцполі.

Ця послуга може стати корисною для тих, хто мріє професійно займатися танцями, планує виступи на сцені або просто хоче отримати задоволення від руху й музики.

Весільний танець

Це унікальна можливість додати елемент романтики і елегантності до вашого весільного дня. Ви зможете не тільки захопити гостей вашими танцювальними навичками, але й отримати незабутні враження та емоції.

Ця послуга допоможе вам почуватися впевнено на танцполі, додасть вашому весіллю ще більше шарму і оригінальності. Школа танців забезпечує індивідуальний підхід до кожної пари, адаптує хореографію під ваш рівень підготовки. Тобто вам не потрібно мати попереднього досвіду танцю. Підкоріть весільний танцпол з нашою допомогою!

Шкільний вальс

Ця послуга може стати у нагоді школярам, які готуються до урочистих заходів - випускних, шкільних балів або концертів. Майстерність в шкільному вальсі не лише розвиває грейс, але і покращує поставу, навчає ритміці і координації, а також поділом в просторі.

Варіанти прийому

вул. Небесної Сотні, 20

Приходьте на пробні заняття 💃🏽

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.