Сторінка бере участь у пошуках:

Медичний центр у м.Одеса - Центр.Мед

Центр.Мед

Медичний центр

Ваш надійний медичний центр 🚑

Одеса, вул. Новосельського, 64

Графік роботи: ПН-ПТ 9:00-18:00 | СБ 9:00-16:00
centrmed.com.ua

Послуги 💉

Ультразвукова діагностика

Допомагає діагностувати утворення на ранніх стадіях та інші небезпечні патології.

Виїзд лікаря додому

Ця послуга є альтернативою відвідуванню фахівця в поліклініці. Своєчасна консультація лікаря дозволить вам виявити причини виникнення захворювання та попередити перехід хвороби до хронічних ускладнень.

Лікування COVID-19 вдома

У вас піднялася висока температура тіла, озноб та занепад сил? З'явилися нежить, кашель, біль у горлі, грудях чи загальна м'язова слабкість? Ви отримали підтверджений позитивний результат на COVID-19? Викликайте лікаря додому!

Виїзд медсестри додому

Ця послуга є альтернативою відвідування лабораторії або денного стаціонару в медичному центрі. Медсестра приїде до вас додому і надасть медичну допомогу у зручний для вас час.

Денний стаціонар

Лікар зробив призначення по лікуванню і вам потрібен курс медичних маніпуляцій медсестри? Ми пропонуємо скористатися послугами денного стаціонару в комфортних умовах під контролем лікаря та медсестри.

Транспортування пацієнтів

Ваша близька людина за станом здоров'я обмежена в самостійному пересуванні і її необхідно перевезти з лікарні додому або навпаки доставити у стаціонар? Замовляйте послугу транспортування під наглядом медперсоналу Центр.Мед!

Варіанти прийому

вул. Новосельського, 64

Захистіть своє здоров'я та здоров'я близьких 🚨

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.